TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

img

04.01.2018

Rafał Siemaszko wśród najlepszych!

Dzisiaj poznaliśmy wyniki 65 plebiscytu Dziennika Bałtyckiego na Sportowca Pomorza. Rafał Siemaszko znalazł się w dziesiątce najlepszych.

 

Najlepszy Sportowiec Pomorza 2017 wg. czytelników:

 

1. Piotr Zeszutek (Ogniwo Sopot, rugby - 2228 pkt.),

2. Marlena Mroczyńska (Biało-Zielone Ladies Gdańsk, rugby - 1725 pkt.),

3. Angelika Cichocka (SKLA, lekkoatletyka - 1297 pkt.),

4. Mateusz Biskup (AZS AWFiS Gdańsk, wioślarstwo - 1232),

5. Miłosz Jankowski (AZS AWFiS Gdańsk, wioślarstwo - 1159),

6. Tymoteusz Bendyk (UKS Navigo Sopot, żeglarstwo - 1147),

7. Paweł Tarnowski (SKŻ Ergo Hestia Sopot, żeglarstwo - 1134),

8. Marco Paixao (Lechia Gdańsk, piłka nożna - 992),

9. Anna Kiełbasińska (SKLA Sopot, lekkoatletyka - 937),

10. Rafał Siemaszko (Arka Gdynia, piłka nożna - 908),

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/26551836_265550910641611_1501943701_n_2ed0a3e98222ffb618dcbd384f8a8f83.jpg

 

11. Damian Schulz (Trefl Gdańsk, siatkówka - 899),

12. Katarzyna Janiszewska (Vistal Gdynia, piłka ręczna - 875),

13. Irmina Mrózek-Gliszczynska (Chojnicki Klub Żeglarski, żeglarstwo - 847),

14. Szymon Sajnok (Cartusia Kartuzy, kolarstwo - 815),

15. Rafał Wolski (Lechia Gdańsk, piłka nożna - 801),

16. Oskar Fajfer (Wybrzeże Gdańsk, żużel - 702),

17. Krzysztof Szubarga (Asseco Gdynia, koszykówka - 604),

18. Jan Steber (MH Automatyka Gdańsk, hokej - 569),

19. Oskar Piechota (Piranha Grappling Team Gdynia, mieszane sztuki walki - 506),

20. Pavels Steinbors (Arka Gdynia, piłka nożna - 453

 

 

Tytuł Sportowca Roku także przyznaje kapituła plebiscytu, pod przewodnictwem marszałka Mieczysława Struka.

 

Kapituła jednogłośnie przyznała go zawodniczce Chojnickiego Klubu Żeglarskiego - Irminie Mrózek-Gliszczynskiej, która w minionym roku wywalczyła wraz z Agnieszką Skrzypulec tytuł mistrzyni świata w olimpijskiej klasie 470.

 

Żeglarka z Chojnic w 2016 roku była 10. na igrzyskach w Rio i jest także olimpijską nadzieją na medal w Tokio w 2020 r.

 

 

tr, żródło: www.dziennikbaltycki.pl








Poprzedni Następny

Mapa Strony