TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

img

11.11.2017

Piłkarzy Arki Gdynia czekają dwa obozy.

Znamy już wstępny plan przygotowań Arki Gdynia do rundy wiosennej w okresie zimowym. Do treningów żółto-niebiescy wrócą 8 stycznia.

 

Ostatni mecz w Lotto Ekstraklasie w tym roku podopieczni trenera Leszka Ojrzyńskiego zagrają 16 grudnia. Wówczas zmierzą się na wyjeździe z Pogonią w Szczecinie (godz. 15.30). Potem drużyna dostanie czas na odpoczynek i regenerację sił w okresie świąteczno-noworocznym.

 

8 stycznia natomiast piłkarze wrócą do klubu i przejdą szczegółowe badania. Następnie udadzą się na obóz do Jarocina, gdzie przebywać będą do niedzieli, 15 stycznia. Dzień wcześniej natomiast zagrają sparing z Miedzią Legnica.


Z kolei 17 stycznia Arkę czeka mecz towarzyski z Druteksem-Bytovią. A już dwa dni później żółto-niebiescy wylecą na obóz do Turcji. Tam też zagrają cztery spotkania sparingowe. Po powrocie natomiast, jeszcze przed wznowieniem rozgrywek Lotto Ekstraklasy, zmierzą się z Chrobrym Głogów w Gdyni i Wisłą Płock na wyjeździe.

 

Dodajmy, że w ostatnich dniach gdynianie dostali trochę wolnego na "wyczyszczeniu głów". Po powrocie do klubu, piłkarze Arki przeanalizowali spotkanie derbowe z Lechią, które przegrali 0:1. W środę z kolei zawodnicy przejdą badania wydolnościowe.

 

Mimo że rozpoczęła się już przerwa reprezentacyjna, to jednak w Gdyni nikt nie ma zamiaru odpoczywać. Celem zespołu jest bowiem szybkie odbudowanie nastrojów. A to ma zapewnić zwycięstwo nad Śląskiem we Wrocławiu w niedzielę, 19 listopada (godz. 15.30).

 

- Na pewno chcielibyśmy się jak najszybciej zrehabilitować. Niestety, teraz będziemy czekać na kolejne spotkanie, bo przed nami przerwa na kadrę. Będziemy bardzo mocno trenować, aby po przerwie wygrać ze Śląskiem - deklaruje Dawid Sołdecki.

 

Plan przygotowań Arki Gdynia w okresie zimowym

 

8 stycznia - wznowienie treningów
8-15 stycznia - obóz w Jarocinie
13 stycznia - sparing z Miedzią Legnica
17 stycznia - sparing z Bytovią Bytów
19-31 stycznia - obóz w Turcji
3 lutego - sparingi z Chrobrym Głogów w Gdyni oraz Wisłą w Płocku

 

ŁŻ

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony