TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

11.11.2017

Piłkarzy Arki Gdynia czekają dwa obozy.

Znamy już wstępny plan przygotowań Arki Gdynia do rundy wiosennej w okresie zimowym. Do treningów żółto-niebiescy wrócą 8 stycznia.

 

Ostatni mecz w Lotto Ekstraklasie w tym roku podopieczni trenera Leszka Ojrzyńskiego zagrają 16 grudnia. Wówczas zmierzą się na wyjeździe z Pogonią w Szczecinie (godz. 15.30). Potem drużyna dostanie czas na odpoczynek i regenerację sił w okresie świąteczno-noworocznym.

 

8 stycznia natomiast piłkarze wrócą do klubu i przejdą szczegółowe badania. Następnie udadzą się na obóz do Jarocina, gdzie przebywać będą do niedzieli, 15 stycznia. Dzień wcześniej natomiast zagrają sparing z Miedzią Legnica.


Z kolei 17 stycznia Arkę czeka mecz towarzyski z Druteksem-Bytovią. A już dwa dni później żółto-niebiescy wylecą na obóz do Turcji. Tam też zagrają cztery spotkania sparingowe. Po powrocie natomiast, jeszcze przed wznowieniem rozgrywek Lotto Ekstraklasy, zmierzą się z Chrobrym Głogów w Gdyni i Wisłą Płock na wyjeździe.

 

Dodajmy, że w ostatnich dniach gdynianie dostali trochę wolnego na "wyczyszczeniu głów". Po powrocie do klubu, piłkarze Arki przeanalizowali spotkanie derbowe z Lechią, które przegrali 0:1. W środę z kolei zawodnicy przejdą badania wydolnościowe.

 

Mimo że rozpoczęła się już przerwa reprezentacyjna, to jednak w Gdyni nikt nie ma zamiaru odpoczywać. Celem zespołu jest bowiem szybkie odbudowanie nastrojów. A to ma zapewnić zwycięstwo nad Śląskiem we Wrocławiu w niedzielę, 19 listopada (godz. 15.30).

 

- Na pewno chcielibyśmy się jak najszybciej zrehabilitować. Niestety, teraz będziemy czekać na kolejne spotkanie, bo przed nami przerwa na kadrę. Będziemy bardzo mocno trenować, aby po przerwie wygrać ze Śląskiem - deklaruje Dawid Sołdecki.

 

Plan przygotowań Arki Gdynia w okresie zimowym

 

8 stycznia - wznowienie treningów
8-15 stycznia - obóz w Jarocinie
13 stycznia - sparing z Miedzią Legnica
17 stycznia - sparing z Bytovią Bytów
19-31 stycznia - obóz w Turcji
3 lutego - sparingi z Chrobrym Głogów w Gdyni oraz Wisłą w Płocku

 

ŁŻ

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony