TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.07.2017

Leszek Ojrzyński znowu wygrał trofeum.

Szkoleniowcem Arki Gdynia jest od kwietnia, a już zdobył dla niej dwa trofea! Leszek Ojrzyński zapisał się w klubowych annałach jako zdobywca Pucharu Polski i Superpucharu Polski w przeciągu zaledwie dwóch miesięcy.
 

– Muszę trochę ochłonąć, bo w niedalekiej odległości dwa wygrane trofea to niecodzienna sytuacja – mówił z uśmiechem Leszek Ojrzyński.

 

Po raz kolejny Arka jechała do stolicy na stracenie. Choć to na Legii ciążyło fatum czterech kolejnych porażek o Superpuchar, to mało kto wyobrażał sobie, że tę serię mistrz Polski przedłuży z żółto-niebieskimi. A ci nie pierwszy raz utarli nosa faworytowi.

 

– Wcześniej udało się z Lechem, teraz z Legią. Znowu nikt na nas nie stawiał i to sprawiło, że mogliśmy, a nie musieliśmy. Sprzyjają nam te mecze o stawkę – ocenił szkoleniowiec.

 

Rzeczywiście, Arka ma sposób na rozgrywanie wielkich meczów. Stawka ją nie paraliżuje, a dodaje skrzydeł. Na te poszczególne mecze Ojrzyński bardzo dobrze dobierał taktyki.

 

– Oceniłbym swój zespół bardzo dobrze. Przyjechaliśmy sprawić niespodziankę i widać było, że wszyscy pracowali ze wszystkich sił. Byliśmy bardzo zorganizowani i zrealizowaliśmy cel. Do tego świetnie bronił Pavels Steinbors. Gdyby nie jego interwencje, pewnie nie mówiłbym teraz do was jako zdobywca Superpucharu – przyznał Ojrzyński, który stwierdził, że dwa wygrane trofea w odstępie dwóch miesięcy to niesamowite osiągnięcie, ale największe w tym roku było jednak pozostanie w ekstraklasie.

 

– Chociaż nie będzie to zapisane w moim CV, to jednak utrzymanie jest najważniejsze. To się wiąże z kontynuacją dzieła w lidze, budżetem, określonym poziomem sportowym. Po prostu dalej możemy kontynuować swoje długofalowe plany – nadmienił trener.

 

Dawid Kowalski
Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|