21.05.2016

Mecze wypożyczonych.

Grali wypożyczeni z Arki zawodnicy.

Nie zwalnia Stal Mielec, która już zapewniła sobie awans do 1 ligi. Kolejne 90 minut w zespole lidera 2 ligi  zaliczył Robert Sulewski. Jego zespół wygrał 2:1 z Wisłą w Puławach zdobywając drugą bramkę w 88 min.

Gryf Wejherowo zremisował 1:1 z Rakowem w Częstochowie urywając punkty gospodarzom w 90 minucie po bramce Pawła Brzuzego. Maciej Dampc i Przemysław Szur grali  90 minut, Dawid Tomczak wszedł w 30 minucie  i w 2 części z powodu urazu (zmienił go Maciej Koziara w 74 minucie).

Punkt po remisie 1:1 z Oskarem Przysucha na wyjeździe zdobył 3 ligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Dawid Kędra rozegrał pełne spotkanie .

W 4 lidze Pogoń Lębork  wygrała 4:1 na wyjeździe z Gryfem 2009 Tczew. Maciej Wardziński grał 75 minut. Boisko opuścił  z powodu rozcięcia pod okiem, gdy został uderzony przy zdobytej bramce korkiem. Efekt 4 szwy...