13.02.2016

Rezerwy zremisowały w sparingu.

W dzisiejszym meczu sparingowym rezerwy Arki zremisowały z GKS-em Luzino 2:2 (0:2).

Rezerwy - sparing nr 4

Arka II Gdynia - GKS Luzino 2:2 (0:2)

Bramki: Węsierski 55', Stepnowski 66' - ?? 23', ?? 31'

Arka II: Miszczuk (46' Kotkowski) - Kaszorek (46' Gębiś), Lisowski (80' Kaszorek), Niciński (46' Skrzypczak), Wawszczyk - Wolak, Regulski (46' Stepnowski) - Lomski, Hebel, Bach (46' Czapłygin) - Węsierski

W pierwszej połowie goście objęli dwubramkowe prowadzenie. W 21 min. jeden z zawodników z Luzina wykorzystał sytuację "sam na sam" z bramkarzem. Druga bramka padła w 31 min. po strzale głową po stałym fragmencie gry.

W drugiej połowie Arka odrobiła straty. W 55 min. kontaktowego gola zdobył Mateusz Węsierski, który dobił strzał Jakuba Stepnowskiego. W 66 min. Stepnowski wykorzystał dobre prostopadłe podanie Damiana Gębisia i będąc sam przed bramkarzem uderzył mocno w samo "okienko".

W poniedziałek nasze rezerwy rozpoczynają obóz dochodzeniowy, który zakończą meczem sparingowym  za tydzień z Cartusią.