03.11.2015

PP: Rezerwy pokonały Orlęta Reda.

Nasze rezerwy pokonały na wyjeździe Orlęta Reda 3:1 (2:0) i awansowały do kolejnej rundy regionalnego Pucharu Polski. Bramki dla żółto-niebieskich zdobyli: Hebel, Wardziński, Bach.

V runda regionalnego PP

Orlęta Reda - Arka II Gdynia 1:3 (0:2)
Bramki: ?? 73' Hebel 4', Wardziński 41' , Bach 87'

Arka II: Kotkowski - Izdebski, Lisowski, Skrzypczak (46' Niciński), Wawszczyk - Foks, Wolak (62' Regulski) - Kupczyk, Hebel, Tomczak (46' Kłosowski) - Wardziński (46' Bach)

Sędzia: Bartłomiej Behmke (Pom. ZPN)

Pierwsza połowa przyniosła dwie bramki dla Arki. Już w 4 min. z prawej strony dośrodkował Konrad Kupczyk, a z bliska piłkę do siatki skierował Maksymilian Hebel. Wynik podwyższył w 41 min. Maciej Wardziński, który celnie uderzył głową po dograniu z lewej strony.

Po przerwie Orlęta dołały zdobyć kontaktowego gola. W 73 min. piłka pechowo odbiła się od pleców Daniela Lisowskiego, dopadł do niej zawodnik gospodarzy i pokonał Kamila Kotkowskiego. Żółto-niebiescy w końcówce postawili jednak kropkę nad "i". Bramkę na 3:1 zdobył skuteczny w ostatnich tygodniach Jakub Bach, a asystę przy tym trafieniu zanotował Jakub Kłosowski.

Teraz rezerwy wracają do rywalizacji w 3 lidzie. Najbliższe spotkanie rozegrają w już w niedzielę z Cartusią Kartuzy.