10.08.2015

Udany weekend wypożyczonych.

Dobrze spisały się zespoły, w których grają nasi wypożyczeni zawodnicy. Na szczególną uwagę zasługuje wyczyn Dawida Kędry.

W sobotę zadebiutował w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki. W doliczonym czasie gry przy stanie 1:2, przeniósł się w pole karne rywali, doszedł do piłki podanej z rzutu wolnego i strzelił gola na wagę remisu!

Do remisu przyczynił się także Maciej Dampc, który w ostatniej minucie meczu Gryfa z Kotwicą w Kołobrzegu zaliczył asystę do Osłowskiego, który potężnym strzałem  doprowadził do wyniku 2:2. Grał całe spotkanie.

90 minut w meczu Stali Mielec grał Robert Sulewski. Jego drużyna pokonała 2:1 Puszczę Niepołomice.