23.07.2015

Juniorzy starsi: Ostre strzelanie w sparingu

W drugim sparingu juniorzy starsi wysoko wygrali z drużyną Naprzodu Czyżowice. Zespół rywali  składał się głównie z juniorów starszych, dodatkowo zagrało dwóch seniorów i dwóch juniorów młodszych.

Juniorów wspiera Invest Komfort!

Sparing Lato 2015 - Juniorzy Starsi:

Arka Gdynia - Naprzód Czyżowice 9:1 (3:0)

Bramki:  Hołtyn 29', 85', Łyszyk 38', 49', testowany 44', Źelezik 62'(k), 82', Gabor 77', B.Olszewski 80'

Arka: Pruszyński (46' Hiszpański), Gębiś (46' Malanowski), Pasiek (46' Czaja), Kaszorek (46' Dorawa), Krakowiak (70' Gabor), Hołtyn, Majdowski (46' M.Olszewski), B.Olszewski, Łyszyk (70' testowany), Gabor (46' Źelezik), testowany (46' Siejak).

W pierwszej połowie ambitnie grający goście grali zdyscyplinowanie w grze obronnej i groźnie kontratakowali. Bramki w pierwszej odsłonie padły dopiero w ostatnim kwadransie gry (29', 38' i 44'). Po przerwie rywale opadli z sił i  przewaga Arki wzrosła, czego efektem były następne gole.