TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.07.2015

Pokolenia Arki Gdynia. Spotkanie na słynnej "Górce" .

Już po raz czwarty na słynnej "Górce" przy ul. Ejsmonda odbyło się spotkanie międzypokoleniowe, zorganizowane przez Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki z projektem Kibice Razem i w porozumieniu z Arką Gdynia.

Oczywiście na spotkaniu kibiców nie mogło zabraknąć piłkarzy i trenerów Arki Gdynia, byłych i obecnych, a także działaczy gdyńskiego klubu, wraz z aktualnym prezesem Wojciechem Pertkiewiczem. Byli Grzegorz Niciński, Grzegorz Witt i Jarosław Krupski, którzy pamiętają grę na stadionie przy ul. Ejsmonda. Taka impreza to okazja do spotkania kibiców, ale też pokazania atmosfery klubowej nowym piłkarzom.


Była też możliowośći uhonorowania byłych zawodników Arki, a pamiątkową koszulkę z liczbą rozegranych meczów (442 - rekord w historii Arki) otrzymał Dariusz Ulanowski. Ulanowski i Łukasz Kowalski dostali też pamiątkowe szaliki. "Górka" jest historycznym miejscem dla Arki i dlatego właśnie tam pojawiłą się specjalna pamiątkowa tablica legendy Arki Śp. Józefa Barbachena, którą odsłoniła wdowa, Janina Barbachen.

stanPoprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|