19.07.2015

Sparing rezerw na plus.

Pierwszy sparing podczas letnich przygotowań rozegrały nasze rezerwy. Podopieczni trenera Roberta Wilczyńskiego pokonali na wyjeździe Anioły Garczegorze 2:0 (2:0).

Rezerwy - sparing nr 1

Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 0:2 (0:2)

Bramki: Hebel 2 (31', 33')

Arka II: Kotkowski (60' Moczadło) - Pobłocki, Skrzypczak r.97, Niciński, Wawszczyk - Kłosowski, Białek (46' Eggert),  Regulski (46' Foks), Hebel (46' Stepnowski), Czapłygin - Węsierski (46' Bach)

Nasz zespół wystąpił w tym spotkaniu oparty w głównej  mierze o zawodników z roczników 1997-98, którzy w zeszłym sezonie występowali najczęściej w Centralnej Lidze Juniorów. Wspomogli ich młodzi zawodnicy z pierwszej drużyny - Kamil Kotkowski i pozyskany niedawno Mateusz Czapłygin.

Wynik spotkania został ustalony w ciągu dwóch minut, a w roli głównej wystąpił Maksymilian Hebel. W 31 min. wykorzystał on podanie Błażeja Białka i ładnym strzałem z półwoleja pokonał bramkarza rywali. W 33 min. dobrą akcją popisał się Jakub Kłosowski, który dograł do Hebla, a ten zdobył drugą bramkę dla rezerw.

W drugiej połowie wynik spotkania nie uległ już zmianie i Arka II odniosła zwycięstwo w swoim pierwszym meczu sparingowym.