TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

02.07.2015

Znamy terminarz: Zawisza, Wisła Płock i Katowice na początek!

PZPN podał terminarz I ligi na sezon 2015/2016.  Arka sezon rozpocznie 1 sierpnia meczem w Gdyni z Zawiszą . Kolejni rywale to Wisła Płock i GKS Katowice. W sierpniu kibice w Gdyni zobaczą ogółem 4 mecze. 

 

 

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

GKS Katowice - Wigry Suwałki
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz
MKS Kluczbork - Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki
Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice
GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Wigry Suwałki - Rozwój Katowice
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice - GKS Bełchatów
Dolcan Ząbki - Miedź Legnica
Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce
Zawisza Bydgoszcz - MKS Kluczbork
Wisła Płock - Arka Gdynia
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki
Arka Gdynia - GKS Katowice
MKS Kluczbork - Wisła Płock
Pogoń Siedlce - Zawisza Bydgoszcz
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
GKS Bełchatów - Dolcan Ząbki
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn
Rozwój Katowice - Bytovia Bytów

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Wigry Suwałki - Bytovia Bytów
Stomil Olsztyn - Rozwój Katowice
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
Dolcan Ząbki - Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów - GKS Bełchatów
Zawisza Bydgoszcz - Miedź Legnica
Wisła Płock - Pogoń Siedlce
GKS Katowice - MKS Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia

Kolejka 5 - 26 sierpnia  (środa)

Arka Gdynia - Wigry Suwałki
MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Miedź Legnica - Wisła Płock
GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz
Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki
Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
Dolcan Ząbki - Rozwój Katowice
Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz - Sandecja Nowy Sącz
Wisła Płock - GKS Bełchatów
GKS Katowice - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce
Arka Gdynia - MKS Kluczbork

Kolejka 7 - 5-6 września

MKS Kluczbork - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
GKS Bełchatów - GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock
Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz
Rozwój Katowice - Chrobry Głogów
Bytovia Bytów - Dolcan Ząbki
Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 8 - 12-13 września

Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
Dolcan Ząbki - Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów
Zawisza Bydgoszcz - Rozwój Katowice
Wisła Płock - Olimpia Grudziądz
GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów
Arka Gdynia - Miedź Legnica
MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce

Kolejka 9 - 19-20 września

Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
Miedź Legnica - MKS Kluczbork
GKS Bełchatów - Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice
Rozwój Katowice - Wisła Płock
Bytovia Bytów - Zawisza Bydgoszcz
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
Chojniczanka Chojnice - Dolcan Ząbki

Kolejka 10 - 26-27 września

Wigry Suwałki - Dolcan Ząbki
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice
Zawisza Bydgoszcz - Stomil Olsztyn
Wisła Płock - Bytovia Bytów
GKS Katowice - Rozwój Katowice
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz
MKS Kluczbork - GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce - Miedź Legnica

Kolejka 11 - 3-4 października

Miedź Legnica - Wigry Suwałki
GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce
Sandecja Nowy Sącz - MKS Kluczbork
Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia
Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów - GKS Katowice
Stomil Olsztyn - Wisła Płock
Chojniczanka Chojnice - Zawisza Bydgoszcz
Dolcan Ząbki - Chrobry Głogów

Kolejka 12 - 10-11 października

Wigry Suwałki - Chrobry Głogów
Zawisza Bydgoszcz - Dolcan Ząbki
Wisła Płock - Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice - Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów
Arka Gdynia - Rozwój Katowice
MKS Kluczbork - Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica - GKS Bełchatów

Kolejka 13 - 17-18 października

GKS Bełchatów - Wigry Suwałki
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
Rozwój Katowice - MKS Kluczbork
Bytovia Bytów - Arka Gdynia
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
Dolcan Ząbki - Wisła Płock
Chrobry Głogów - Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 14 - 24-25 października

Wigry Suwałki - Zawisza Bydgoszcz
Wisła Płock - Chrobry Głogów
GKS Katowice - Dolcan Ząbki
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice
Arka Gdynia - Stomil Olsztyn
MKS Kluczbork - Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice
Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz
GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 15 - 31 października

Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów
Rozwój Katowice - Miedź Legnica
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork
Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia
Dolcan Ząbki - Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów - GKS Katowice
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Płock

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Wigry Suwałki - Wisła Płock
GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Arka Gdynia - Dolcan Ząbki
MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
Miedź Legnica - Bytovia Bytów
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
Rozwój Katowice - Sandecja Nowy Sącz
Bytovia Bytów - GKS Bełchatów
Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
Dolcan Ząbki - MKS Kluczbork
Chrobry Głogów - Arka Gdynia
Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Płock - GKS Katowice

Kolejka 18 - 21-22 listopada

Wigry Suwałki - GKS Katowice
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec
Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia
Chrobry Głogów - MKS Kluczbork
Dolcan Ząbki - Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica
Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów
Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz

Kolejka 19 - 28-29 listopada

Rozwój Katowice - Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice
Miedź Legnica - Dolcan Ząbki
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów
MKS Kluczbork - Zawisza Bydgoszcz
Arka Gdynia - Wisła Płock
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

Kolejka 20 - 5-6 marca

Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice - Arka Gdynia
Wisła Płock - MKS Kluczbork
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów - Miedź Legnica
Dolcan Ząbki - GKS Bełchatów
Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów - Rozwój Katowice

Kolejka 21 - 12-13 marca

Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
Rozwój Katowice - Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki
GKS Bełchatów - Chrobry Głogów
Miedź Legnica - Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Siedlce - Wisła Płock
MKS Kluczbork - GKS Katowice
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 22 - 19-20 marca

Wigry Suwałki - Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork
GKS Katowice - Pogoń Siedlce
Wisła Płock - Miedź Legnica
Zawisza Bydgoszcz - GKS Bełchatów
Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
Dolcan Ząbki - Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice - Rozwój Katowice
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów

Kolejka 23 - 26 marca

Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
Rozwój Katowice - Dolcan Ząbki
Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz
GKS Bełchatów - Wisła Płock
Miedź Legnica - GKS Katowice
Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork - Arka Gdynia

Kolejka 24 - 2-3 kwietnia

Wigry Suwałki - MKS Kluczbork
Arka Gdynia - Pogoń Siedlce
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
GKS Katowice - GKS Bełchatów
Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów - Rozwój Katowice
Dolcan Ząbki - Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn

Kolejka 25 - 9-10 kwietnia

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki
Bytovia Bytów - Chrobry Głogów
Rozwój Katowice - Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz - Wisła Płock
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Arka Gdynia
Pogoń Siedlce - MKS Kluczbork

Kolejka 26 - 16-17 kwietnia

Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
MKS Kluczbork - Miedź Legnica
Arka Gdynia - GKS Bełchatów
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
Wisła Płock - Rozwój Katowice
Zawisza Bydgoszcz - Bytovia Bytów
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
Dolcan Ząbki - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 27 - 23-24 kwietnia

Dolcan Ząbki - Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn - Zawisza Bydgoszcz
Bytovia Bytów - Wisła Płock
Rozwój Katowice - GKS Katowice
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia
GKS Bełchatów - MKS Kluczbork
Miedź Legnica - Pogoń Siedlce

Kolejka 28 - 30 kwietnia-1 maja

Wigry Suwałki - Miedź Legnica
Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów
MKS Kluczbork - Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice
GKS Katowice - Bytovia Bytów
Wisła Płock - Stomil Olsztyn
Zawisza Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów - Dolcan Ząbki

Kolejka 29 - 7-8 maja

Chrobry Głogów - Wigry Suwałki
Dolcan Ząbki - Zawisza Bydgoszcz
Chojniczanka Chojnice - Wisła Płock
Stomil Olsztyn - GKS Katowice
Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice - Arka Gdynia
Olimpia Grudziądz - MKS Kluczbork
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów - Miedź Legnica

Kolejka 30 - 11 maja

Wigry Suwałki - GKS Bełchatów
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
MKS Kluczbork - Rozwój Katowice
Arka Gdynia - Bytovia Bytów
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
Wisła Płock - Dolcan Ząbki
Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów

Kolejka 31 - 14-15 maja

Zawisza Bydgoszcz - Wigry Suwałki
Chrobry Głogów - Wisła Płock
Dolcan Ząbki - GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn - Arka Gdynia
Bytovia Bytów - MKS Kluczbork
Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów

Kolejka 32 - 21-22 maja

Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz
GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica - Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn
Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Sosnowiec - Dolcan Ząbki
GKS Katowice - Chrobry Głogów
Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 33 - 28-29 maja

Wisła Płock - Wigry Suwałki
Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
Dolcan Ząbki - Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork
Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów - Miedź Legnica
Rozwój Katowice - GKS Bełchatów
Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 34 - 4-5 czerwca

Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz - Rozwój Katowice
GKS Bełchatów - Bytovia Bytów
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
MKS Kluczbork - Dolcan Ząbki
Arka Gdynia - Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz
GKS Katowice - Wisła Płock

 

źródło: pzpn.pl, 90minut.pl








Poprzedni Następny

Mapa Strony