07.06.2015

Juniorzy młodsi zdemolowali Elanę

Juniorzy młodsi potwierdzili w Toruniu swoją wysoką formę z ostatnich dwóch spotkań, w których nie dali się ograć zarówno wiceliderowi jak i liderowi. W sobotę nie było już podziału punktów tylko pogrom rywali. W środę ostatni mecz sezonu w Gdyni z Zawiszą.

Juniorów Starszych wspiera Invest Komfort!

Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych - 13. kolejka:

Elana Toruń - Arka Gdynia 2:9 (1:6)

Bramki: -  ??? 40', ??? 59' - B.Olszewski 3', Łyszyk 7', 9', 29', 39', Hołtyn 34', Siejak 46', 65', Krauze 79'

Arka: Więckowicz, Gębiś (70' Joachimiak), Czaja (41' Dorawa), Kaszorek, Wawszczyk, Hołtyn (60' Pasieka), M.Olszewski, Krakowiak (50' Gabor) B.Olszewski (60' Krauze), Łyszyk, Wośk (41' Wośk).

W przedostatnim meczu juniorzy młodsi bardzo wysoko wygrali z Elaną Toruń. Od początku meczu Arkowcy osiągneli dużą przewagę rozpoczynając zdobywanie bramek już od 3 minuty. Do przerwy było już 6:1. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmiane, Arka miała nadal zdecydowaną przewagę. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale zabrakło skuteczności i koncentracji.