TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kuchnia Wikinga
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.01.2015

Ruchy kadrowe w Arce Gdynia.

Arka Gdynia w poniedziałek rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej I ligi. Na pierwszych zajęciach pojawił się jeden nowy zawodnik, ale też kilku zabrakło.

 

Z drużyną Grzegorza Nicińskiego trenuje Patrik Lomski, który był testowany w tym klubie już jesienią. Fin w 2013 grał w Vaasan Palloseura, z którym zdobył brązowy medal rozgrywek, występując w 25 spotkaniach i strzelając 2 gole. Rok później reprezentował barwy TPS Turku, którego jest wychowankiem.

 

 Na zajęciach zabrakło natomiast Bartosza Ławy, który przebywa w Szczecinie, gdzie leczy kontuzjowane kolano i czeka na szczegółową diagnozę. Na treningu nie pojawił się również Antonio Calderon, który chce zimą opuścić klub. Alan Fialho nie zjawił się w Gdyni, bo jego obecny klub Fluminense Rio de Janeiro rozważa, czy Brazylijczyk powinien dalej przebywać na wypożyczeniu.

 

Żółto-niebiescy większość czasu przygotowywać się będą na własnych obiektach. 26 stycznia wyjadą na krótkie zgrupowanie do Cetniewa. Klub zaplanował siedem gier kontrolnych - m.in. z Stomilem Olsztyn i Olimpią Grudziądz.

 

Bartosz Wiśniewski
Poprzedni Następny

Mapa Strony

|