TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

27.10.2014

14 kolejka za nami: Lubin dogonił Niecieczę.

To była kolejka gospodarzy. Aż w 7 na 9 byli górą. Jedyne punkty, po jakie sięgnęli goście to remis lidera Termaliki  w Suwałkach oraz  wygrana Dolcanu w Katowicach.

 

Najwyższe zwycięstwo odniosło Zagłębie i niestety stało się to kosztem Arki. Wygrana 4:0 sprawiła, że lubinianie zrównali się punktami  z Termaliką.

 

Także wysoko , bo aż 3:0 Stomil ograł Chojniczankę i dalej zajmuje w tabeli wysokie 5 miejsce. Z drużyn goniących czołowy duet wygrały także Wisła Płock (2:0 z Flotą) oraz Olimpia Grudziądz  (4:1 z Sandecją).

 

W minimalnym stosunku, ale dającym 3 cenne punkty wygrywały po 2:1 Bytovia z Miedzią  i najbliższy rywal Arki, Chrobry  z Tychami. W meczu dwóch ostatnich drużyn w tabeli Pogoń Siedlce pogrążyła Widzew wygrywając u siebie 3:1.

 

Konsekwencją porażki 2:3 u siebie Katowic, było zwolnienie trenera GKS Kazimierza Moskala. Przypomnijmy, że mecz Arki z Katowicami odbędzie się w niedzielę 16 listopada o godz. 16.30.

 

Wyniki 14 kolejki 1 ligi: 

 

 

Zagłębie Lubin – Arka Gdynia 4:0 (2:0)

Bramki: Aleksander Kwiek 20, 28, Adrian Błąd 59, Michal Papadopulos 87

 

RELACJA I SKRÓT Z MECZU

 

Zagłębie: Konrad Forenc – Arkadiusz Woźniak, Jarosław Kubicki, Ľubomír Guldan, Đorđe Čotra – Adrian Błąd (69, Adrian Rakowski), Sebastian Bonecki, Łukasz Piątek, Aleksander Kwiek (80, Filip Jagiełło), Łukasz Janoszka (53, Paweł Oleksy) – Michal Papadopulos.

Arka: Łukasz Skowron – Łukasz Kowalski (73, Aleksander Jagiełło), Alan, Krzysztof Sobieraj, Marcin Warcholak – Gláuber, Antoni Łukasiewicz (46, Michał Szubert), Michał Nalepa, Bartosz Ława, Paweł Wojowski – Marcus Vinícius (46, Maciej Wardziński).

Żółte kartki: Papadopulos, Bonecki.

Sędziował: Marcin Szrek (Kielce).

 

Wisła Płock – Flota Świnoujście 2:0 (1:0).

Bramki: Jacek Góralski 30, Marko Radić 61

Wisła: Seweryn Kiełpin – Cezary Stefańczyk, Bartłomiej Sielewski, Marko Radić, Fabian Hiszpański (55, Patryk Stępiński) – Krzysztof Janus, Jacek Góralski, Piotr Wlazło, Dimityr Ilijew, Łukasz Kacprzycki (80, Dawid Jabłoński) – Marcin Krzywicki (71, Piotr Ruszkul).

Flota: Darko Brljak – Łukasz Sołowiej, Michał Stasiak, Marek Opałacz – Sebastian Kamiński, Marek Niewiada, Dawid Kort (74, Dawid Retlewski), Rafał Grzelak, Arkadiusz Reca – Sebastian Olszar, Charles Nwaogu (84, Sebastian Zalepa).

Żółte kartki: Kort, Nwaogu, Sołowiej.

Sędziował: Piotr Idzik (Poznań).

GKS Katowice – Dolcan Ząbki 2:3 (0:3)

Bramki: Grzegorz Goncerz 58, 86 – Kamil Mazek 9, Tomasz Chałas 11, Rafał Grzelak 17

GKS: Antonín Buček – Łukasz Pielorz, Mateusz Kamiński, Kamil Cholerzyński (46, Piotr Ceglarz), Rafał Pietrzak – Alan Czerwiński, Michał Nawrot, Sławomir Duda, Przemysław Pitry (59, Rafał Kujawa), Krzysztof Wołkowicz (70, Dariusz Zapotoczny) – Grzegorz Goncerz.

Dolcan: Rafał Leszczyński – Julien Tadrowski, Piotr Klepczarek, Mateusz Cichocki – Damian Jakubik (89, Rafał Zembrowski), Szymon Matuszek, Adrian Łuszkiewicz, Grzegorz Piesio, Kamil Mazek (81, Tomasz Prejs), Rafał Grzelak – Tomasz Chałas (61, Paweł Tarnowski).

Żółte kartki: Cholerzyński, Wołkowicz, Czerwiński, Pietrzak – Leszczyński, Piesio.

Sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).

Wigry Suwałki – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:1 (0:0)

Bramki: Darvydas Šernas 71 (k) – Emil Drozdowicz 82

Wigry: Karol Salik – Jakub Bartkowski, Maciej Wichtowski, Tomasz Jarzębowski, Artur Bogusz – Mateusz Żebrowski (55, Bartosz Biel), Michał Kopczyński, Maksims Rafa?skis, Sebastian Radzio, Karol Mackiewicz (86, Marcin Tarnowski) – Kamil Adamek (44, Darvydas Šernas).

Termalica Bruk-Bet: Sebastian Nowak – Patryk Fryc, Jakub Czerwiński, Bartosz Kopacz, Dariusz Jarecki (76, Emil Drozdowicz) – Dawid Kamiński (78, Mateusz Janeczko), Mateusz Kupczak, Dalibor Pleva, Dawid Sołdecki (72, Tomasz Foszmańczyk), Jakub Biskup – Adrian Paluchowski.

Żółte kartki: Wichtowski – Drozdowicz.

Czerwona kartka: Maciej Wichtowski (90. minuta).

Sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).

Widzów: 1800.

Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz 4:1 (2:1)

Bramki: Arkadiusz Aleksander 21, Bartosz Jaroch 33, Denis Popovič 50, Michal Piter-Bučko 66 – Adrian Frańczak 36 (k)

Olimpia: Łukasz Sapela – Bartosz Jaroch, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bučko, Marcin Woźniak (61, Adam Banasiak) – Marcin Kaczmarek, Milan Anđelkovič, Denis Popovič, Maciej Rogalski (72, Łukasz Suchocki), Robert Szczot – Arkadiusz Aleksander (75, Oskar Trzepacz).

Sandecja: Marek Kozioł – Marcin Makuch, Przemysław Szarek, Mateusz Bartków, Adrian Frańczak – Adrian Danek (46, Irakli Gerkenaszwili), Matej Náther, Sebastian Szczepański (60, Cheikh Niane), Rudolf Urban (70, Fabian Fałowski), Łukasz Grzeszczyk – Mouhamadou Traoré.

Żółte kartki: Szczepański, Bartków.

Sędziował: Marek Opaliński (Legnica).

Bytovia Bytów – Miedź Legnica 2:1 (0:0)

Bramki: Łukasz Wróbel 54 (k), Janusz Surdykowski 66 – Wojciech Łobodziński 81 (k)

Bytovia: Mateusz Oszmaniec – Marcin Kikut, Łukasz Wróbel, Kamil Juraszek, Wojciech Wilczyński (71, Krzysztof Bąk) – Daniel Mąka, Chris Jastrzembski, Marko Bajić (43, Michał Pietroń), Mariusz Kryszak (65, Robert Mandrysz), Michał Jakóbowski – Janusz Surdykowski.

Miedź: Andrzej Bledzewski – Grzegorz Bartczak, Kevin Lafrance, Daniel Tanżyna (81, Tomasz Midzierski), Adrian Woźniczka – Keon Daniel (70, Yannick Kakoko), Adrian Cierpka, Radosław Bartoszewicz, Daniel Feruga (67, Patryk Szymański), Mateusz Szczepaniak – Wojciech Łobodziński.

Żółte kartki: Jastrzembski, Kikut, Mąka – Woźniczka, Bartczak, Bartoszewicz, Łobodziński.

Czerwona kartka: Grzegorz Bartczak (84. minuta, Miedź, za drugą żółtą).

Sędziował: Artur Aluszyk (Szczecin).

Chrobry Głogów – GKS Tychy 2:1 (2:0)

Bramki: Ilków-Gołąb 4, Piotrowski 35 – Smółka 61

Chrobry: Sławomir Janicki – Michał Ilków-Gołąb, Michał Michalec, Łukasz Bogusławski, Adam Samiec – Karol Danielak (90 Krzysztof Ziemniak), Mateusz Szałek (81 Krzysztof Ulatowski), Mateusz Hałambiec, Damian Piotrowski (74 Damian Ałdaś), Dominik Kościelniak – Łukasz Szczepaniak

GKS: Piotr Misztal – Mateusz Grzybek, Sergejs Kožans (79. Mateusz Mączyński), Hubert Otręba, Marcin Radzewicz – Damian Szczęsny, Robert Dymowski (56 Paweł Smółka), Łukasz Bocian, Mateusz Bukowiec (41 Bartosz Rutkowski), Marcin Wodecki – Maciej Kowalczyk

Żółte kartki: Hałambiec, Michalec – Mączyński, Radzewicz

Sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź)

Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice 3:0 (2:0)

Bramki: Paweł Łukasik 18, Łukasz Jegliński 29, Piotr Darmochwał 59

Stomil: Piotr Skiba – Paweł Głowacki, Witalij Berezowśkyj, Arkadiusz Czarnecki, Tomasz Wełna – Piotr Głowacki, Dawid Szymonowicz (46 Arkadiusz Mroczkowski), Łukasz Jegliński (69 Michał Trzeciakiewicz), Łukasz Jamróz, Piotr Darmochwał – Paweł Łukasik.

Chojniczanka: Michał Dumieński – Daniel Chyła (46 Rafał Siemaszko), Piotr Kieruzel, Błażej Radler (46 Paweł Iwanicki), Przemysław Pietruszka – Marek Gancarczyk (74 Wojciech Lisowski), Krystian Feciuch, Michał Markowski, Paweł Zawistowski, Bartłomiej Niedziela – Tomasz Mikołajczak.

Żółte kartki: Paweł Głowacki, Piotr Głowacki, Wełna, Berezowśkyj – Mikołajczak, Feciuch.

Czerwone kartki: Arkadiusz Mroczkowski (71. minuta, Stomil, za brutalny faul) – Bartłomiej Niedziela (51. minuta, Chojniczanka, za brutalny faul).

Sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

Pogoń Siedlce – Widzew Łódź 3:1 (2:1)

Bramki: Bartosz Tarachulski 27, Tomasz Lewandowski 39, Maciej Tataj 76 - Krystian Nowak 20 (k)

Pogoń: Jacek Kozaczyński – Michał Grudniewski, Daniel Dybiec, Tomasz Lewandowski, Damian Guzek – Piotr Krawczyk (75 Paweł Drażba), Przemysław Rodak, Adrian Dziubiński, Kaby (84 Bartosz Kaszubowski), Jarosław Ratajczak – Bartosz Tarachulski (68 Maciej Tataj).

Widzew: Dino Hamzić – Rafał Augustyniak, Krystian Nowak, Cristian del Toro – Konrad Wrzesiński, Maksymilian Rozwandowicz, Dimitrije Injac (46 Veljko Batrović), Bartłomiej Kasprzak (72 Adam Duda), Marcin Kozłowski – Mateusz Janiec, Mariusz Rybicki.

Żółte kartki: Dybiec – Injac, Rybicki.

Sędziował: Szymon Lizak (Poznań).

 

SKRÓTY WSZYSTKICH SPOTKAŃ

 

 

tr








Poprzedni Następny

Mapa Strony