25.10.2014

Statystyka meczu Zagłębie Lubin - Arka.

To była bolesna lekcja od wicelidera tabeli. Niestety historia spotkań obu drużyn dopisała kolejną wysoką wygraną Zagłębia Lubin.

Powrót Grzegorza Nicińskiego do Lubina nie okazał się szczęśliwy dla niego oraz zespołu, który do tej pory lepiej spisywał się na wyjazdach.

Arka po pierwszych 20 minutach mogła mieć nadzieję na korzystny wynik. W ciągu 8 minut rozwiał je Aleksander Kwiek. W 2 połowie gospodarze w 1 kwadransie podwyższyli na 3:0 i kontrolowali mecz, dobijając Arkę 3 minuty przed końcem.

Arka mimo zmian nie miała dziś argumentów, aby zagrozić gospodarzom. Trzeba zapomnieć o  meczu w Lubinie i skupić się na spotkaniu z Chrobrym.