TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.10.2014

AP Dąbrowa ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Arka.

Po podpisaniu umowy w Redzie , o której informowaliśmy miło nam poinformować , że  w środę 08 października 2014 r. w siedzibie Stowarzyszenia Inicjatywa Arka doszło do podpisania umowy o współpracy pomiędzy Akademią Piłkarską Dąbrowa z SI Arka.

 

Umowa była przygotowywana od kilku miesięcy, celem ogłoszenia na początku sezonu 2014/2015. Akademia zadeklarowała jednoznacznie wpisanie się w strategię integracji środowiska sportowego regionu Norda, tym samym powiększając grono społeczności lokalnych związanych z Arką Gdynia.

 

Trenerzy zatrudnieni w AP Dąbrowa będą krzewić żółto-niebieskie idee wśród swoich podopiecznych, zaś zarządy obu klubów będą spotykały się celem konsultacji promocyjnych i szkoleniowych. Najlepsi zawodnicy Akademii będą trafiali do Arki, zaś cała młodzież grająca w Akademii będzie kibicowała zawodnikom Arki Gdynia w meczach mistrzowskich i pucharowych na Stadionie Miejskim w Gdyni.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/seba_i_ryba_863f381975bddfdc3188db37978cd908.jpg

 

Podczas podpisania dokumentu obecny był trener koordynator AP Dąbrowa  Sebastian Czajka, Prezes SI Arka  Krzysztof Rybicki, dyrektor sportowy SI Arka Tomasz Bobryk oraz sekretarz klubu i trener grup młodzieżowych w SI Arka Ireneusz Michalik.

 

Życzymy obu stronom wyszkolenia jak najlepszych młodych piłkarzy oraz zaszczepienia żółto-niebieskiej sympatii u jak największej liczby uczestników!
Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|