TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

30.07.2014

Terminarz juniorów młodszych. I liga Wojewódzka "Pomorska".

Terminarz rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY "POMORSKA".

 

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 23-08-2014/24-08-2014

1

Orzeł Subkowy

- Bałtyk Gdynia

       

2

Pomezania Malbork

- Arka Gdynia SSA

       

3

Radunia Stężyca

- Chojniczanka 1930 Chojnice

       

4

Orlęta Reda

- Arka Gdynia SI

       

5

Lechia Gdańsk AP

- Czarni Pruszcz Gdański

       

6

Gedania Gdańsk

- Lechia Gdańsk

       

7

KP Starogard Gdański

- Gryf Słupsk

       

 

Kolejka 2 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

8

Bałtyk Gdynia

- Gryf Słupsk

       

9

Lechia Gdańsk

- KP Starogard Gdański

       

10

Czarni Pruszcz Gdański

- Gedania Gdańsk

       

11

Arka Gdynia SI

- Lechia Gdańsk AP

       

12

Chojniczanka 1930 Chojnice

- Orlęta Reda

       

13

Arka Gdynia SSA

- Radunia Stężyca

       

14

Orzeł Subkowy

- Pomezania Malbork

       

 

Kolejka 3 w dniach 03-09-2014

15

Pomezania Malbork

- Bałtyk Gdynia

2014-09-03

     

16

Radunia Stężyca

Orzeł Subkowy-

2014-09-03

     

17

Orlęta Reda

- Arka Gdynia SSA

2014-09-03

     

18

Lechia Gdańsk AP

- Chojniczanka 1930  Chojnice

2014-09-03

     

19

Gedania Gdańsk

- Arka Gdynia SI

2014-09-03

     

20

KP Starogard Gdański

- Czarni Pruszcz Gdański

2014-09-03

     

21

Gryf Słupsk

- Lechia Gdańsk

2014-09-03

     

 

Kolejka 4 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

22

Bałtyk Gdynia

- Lechia Gdańsk

       

23

Czarni Pruszcz Gdański

- Gryf Słupsk

       

24

Arka Gdynia SI

- KP Starogard Gdański

       

25

Chojniczanka 1930 Chojnice

- Gedania Gdańsk

       

26

Arka Gdynia SSA

- Lechia Gdańsk AP

       

27

Orzeł Subkowy

- Orlęta Reda

       

28

Pomezania Malbork

- Radunia Stężyca

       

 

Kolejka 5 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

29

Radunia Stężyca

- Bałtyk Gdynia

       

30

Orlęta Reda

- Pomezania Malbork

       

31

Lechia Gdańsk AP

- Orzeł Subkowy

       

32

Gedania Gdańsk

- Arka Gdynia SSA

       

33

KP Starogard Gdański

- Chojniczanka 1930 Chojnice

       

34

Gryf Słupsk

- Arka Gdynia SI

       

35

Lechia Gdańsk

- Czarni Pruszcz Gdański

       

 

Kolejka 6 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

36

Bałtyk Gdynia

- Czarni Pruszcz Gdański

       

37

Arka Gdynia SI

- Lechia Gdańsk

       

38

Chojniczanka 1930 Chojnice

- Gryf Słupsk

       

39

Arka Gdynia SSA

- KP Starogard Gdański

       

40

Orzeł Subkowy

- Gedania Gdańsk

       

41

Pomezania Malbork

- Lechia Gdańsk AP

       

42

Radunia Stężyca

- Orlęta Reda

       

 

Kolejka 7 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

43

Orlęta Reda

- Bałtyk Gdynia

       

44

Lechia Gdańsk AP

- Radunia Stężyca

       

45

Gedania Gdańsk

- Pomezania Malbork

       

46

KP Starogard Gdański

- Orzeł Subkowy

       

47

Gryf Słupsk.

- Arka Gdynia SSA

       

48

Lechia Gdańsk

- Chojniczanka 1930 Chojnice

       

49

Czarni Pruszcz Gdański

- Arka Gdynia SI

       

 

Kolejka 8 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

50

Bałtyk Gdynia

- Arka Gdynia SI

       

51

Chojniczanka 1930 Chojnice

- Czarni Pruszcz Gdański

       

52

Arka Gdynia SSA

- Lechia Gdańsk

       

53

Orzeł Subkowy

- Gryf Słupsk

       

54

Pomezania Malbork

- KP Starogard Gdański

       

55

Radunia Stężyca

- Gedania Gdańsk

       

56

Orlęta Reda

- Lechia Gdańsk AP

       

 

Kolejka 9 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

57

Lechia Gdańsk AP

- Bałtyk Gdynia

       

58

Gedania Gdańsk

- Orlęta Reda

       

59

KP Starogard Gdański

- Radunia Stężyca

       

60

Gryf Słupsk

- Pomezania Malbork

       

61

Lechia Gdańsk

- Orzeł Subkowy

       

62

Czarni Pruszcz Gdański

- Arka Gdynia SSA

       

63

Arka Gdynia SI

- Chojniczanka 1930 Chojnice

       

 

Kolejka 10 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

64

Bałtyk Gdynia

- Chojniczanka 1930 Chojnice

       

65

Arka Gdynia SSA

- Arka Gdynia SI

       

66

Orzeł Subkowy

- Czarni Pruszcz Gdański

       

67

Pomezania Malbork

- Lechia Gdańsk

       

68

Radunia Stężyca

- Gryf Słupsk

       

69

Orlęta Reda

- KP Starogard Gdański

       

70

Lechia Gdańsk AP

- Gedania Gdańsk

       

 

Kolejka 11 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

71

Gedania Gdańsk

- Bałtyk Gdynia

       

72

KP Starogard Gdański

- Lechia Gdańsk AP

       

73

Gryf Słupsk.

- Orlęta Reda

       

74

Lechia Gdańsk

- Radunia Stężyca

       

75

Czarni Pruszcz Gdański

- Pomezania Malbork

       

76

Arka Gdynia SI

- Orzeł Subkowy

       

77

Chojniczanka 1930 Chojnice

- Arka Gdynia SSA

       

 

Kolejka 12 w dniach 08-11-2014/09-11-2014

78

Bałtyk Gdynia

- Arka Gdynia SSA

       

79

Orzeł Subkowy

- Chojniczanka 1930 Chojnice

       

80

Pomezania Malbork

- Arka Gdynia SI

       

81

Radunia Stężyca

- Czarni Pruszcz Gdański

       

82

Orlęta Reda

- Lechia Gdańsk

       

83

Lechia Gdańsk AP

- Gryf Słupsk

       

84

Gedania Gdańsk

- KP Starogard Gdański

       

 

Kolejka 13 w dniach 15-11-2014/16-11-2014

85

KP Starogard Gdański

- Bałtyk Gdynia

       

86

Gryf Słupsk

- Gedania Gdańsk

       

87

Lechia Gdańsk

- Lechia Gdańsk AP

       

88

Czarni Pruszcz Gdański

- Orlęta Reda

       

89

Arka Gdynia SI

- Radunia Stężyca

       

90

Chojniczanka 1930 Chojnice

- Pomezania Malbork

       

91

Arka Gdynia SSA

 - Orzeł Subkowy

       

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony