05.07.2014

Sparing nr 3: Arka - Znicz 0:0. Trzeci remis.

Trzeci mecz sparingowy i trzeci remis Arki. Tym razem w Gdyni żółto-niebiescy zremisowali ze Zniczem Pruszków 0:0.

Sparing nr 3 - Lato 2014

Arka Gdynia - Znicz Pruszków 0:0

Arka (1. połowa): Skowron - Sulewski, Marcjanik, Szur, Dampc, Odunka, Gałecki, Lech, Wojowski, Calderon, Jagiełło.

Arka (2. połowa): Miszczuk - Kowlaski, Szur (65' Łukasiewicz), Marcjanik (65' Sobieraj), Dampc - Brzuzy, Gałecki, Nalepa, Koziara, Sulewski (65' Warcholak) - Odunka (60' Calderon)

Znicz Pruszków: (I połowa) Bigajski - Kucharski, Jędrych, Niewulis, zawodnik testowany - Niksiński,  Januszewski, Tomczyk,  Rackiewicz,  Banaszewski -  Grudniewski.

(II połowa) Wienczatek - Kucharski, Jędrych, Niewulis, zawodnik testowany - Niksiński, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Nawrocki - Grudniewski.

2 min - dość zaskakująco inicjatywa od pierwszego gwizdka należy do zawodnikow Znicza i sporo pracy mają środkowi obrońcy z Gdyni, czyli Szur i Marcjanik.

9 min - groźna kontra przyjezdnych lewym skrzydłem. Zawodnik Znicza wyszedł na pozycję sam na sam ze Skowronem, ale spudłował!

15 min - spory problem z Jagiełłą mają goście. Po faulu na filigranopwym napastniku Arki, gdynianie zarobili rzut wolny. Niestety centra trafiła wprost w ręce bramkarza.

18 min - bardzo dobre dośrodkowanie Calderona z rzutu wolnego spod linii bocznej. Do centry najlepiej wyskakuje Lech,ale posyła piłkę nad poprzeczką!

22 min - strzał zza pola karnego pruszkowian, ale wyraźnie niecelny.

24 min - przerwa na uzupełnienie płynów

26 min - kolejne dośrodkowanie Calderona, z którym miał duży problem bramkarz Znicza. Arka będzie miała rzut rożny.

27 min - Sulewski zacentrował, ale uporali się z tym zagraniem pruszkowianie

30 min - zagranie w pole karne Arki, gdzie najlepiej odnalazł się Skowron pewnie chwytając piłkę i uprzedzając rywali

33 min - dużo szczęścia przy Arce! Po stracie Lecha w środku pola, szybką akcję prawym skrzydłem wyprowadzili goście. Z centrą minął się napastnik Znicza, ale piłka odbila się od SUlewskiego tak niefortunnie, że o mało nie wpadła do bramki Skowrona!

40 min - dobra akcja na lewym skrzydle Arki. Samuelson Odunka powalczył z rywalam i po wejściu w pole karne oddał strzał tuż nad poprzeczką!

PRZERWA

48 min - nieporozumienie Miszczuka i obrońcami, ale wszystko skończyło się szczęśliwie dla Arki

49 min - Miszczuk pewnie chwyta piłkę uderzoną przez jednego z gości z 18 metrów!

53 min - prostopadłe podanie pomiędzy naszych środkowych obrońców nieomal nie zakończyło się sytuacją sam na sam z Miszczukiem! W ostatniej chwili piłkę trącił Gałecki i pomógł naszemu bramkarzowi chwycić piłkę.

55 min - kłopoty Arki po centrze z narożnika boiska, ale wszystko kończy się dla nas szczęśliwie.

58 min - Brzuzy zszedł z piłką do środka pola i oddał płaski strzał po ziemi, ale nieznacznie niecelny.

63 min - strzał gości z 18 metrów poszybował ponad bramką strzeżoną przez Miszczuka

65 min - składna akcja Znicza, zakończona strzałem obok Miszczuka, ale z pustej bramki piłkę wybił Kowalski!

67 min - przerwa na uzupełnienie płynów

69 min - Warcholak wyrzucił piłkę z autu wprost na głowę Kowalskiego, który oddał strzał pod poprzczkę, ale bramkarz zdołał przenieść piłkę na rzut rożny!

72 min - Brzuzy powalczył w polu karnym Znicza i oddał strzał przewrotką, jednak zbyt lekki, aby zagrozić bramkarzowi

80 min - od kilku minut to Arka prowadzi grę, ale nie możemy swoich akcji sfinalizować strzałem

84 min - Nalepa poprowadził piłkę kilka metrów i oddał strzał z 25 metrów. Futbolówka minęła poprzeczkę w odległości ok. 1 metra

86 min - po rzucie rożnym dla Znicza, piłka spadła na 20 metr, skąd poszło uderzenie, które nieznacznie minęło naszą bramkę!

90 min - Calderon wyłożył piłkę Nalepie na 20 metr, a jego strzał pod poprzeczkę dobrze wybronił bramkarz Znicza!