31.05.2014

Statystyka meczu: Arka - Olimpia Grudziądz.

Symbolicznie czerwony strój Michała Szromnika okazał się dla niego dzisiaj pechowy. Zresztą towarzyszy on drużynie Piotra Rzepki od 3 spotkań. Dziś co prawda siły wyrównały się już w doliczonym czasie pierwszej połowy, ale było już wtedy 0:1, gdyż goście szybko wykorzystali grę w przewadze pokonując Jakuba Miszczuka.

Wymuszona zmiana po raz drugi z rzędu pozbawiła  możliwości dalszej gry Macieja Koziarę.  Miejmy nadzieję, że Maciek będzie mógł zagrać w Niecieczy w większym wymiarze czasu.

Arka i Olimpia oddały w 1 połowie po 1 celnym strzale...  To wystarczyło gościom do zdobycia bramki. Arka wyrównała w 2 połowie, a na osłodę na koniec sezonu w Gdyni pięknym strzałem popisał się Bartek Ślusarski.