TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.04.2014

Trwa sprzedaż biletów na najbliższe dwa mecze w Gdyni!

Trwa sprzedaż biletów na dwa najbliższe spotkania rozgrywane w Gdyni:


- mecz ligowy: Arka Gdynia - GKS Katowice; 12.04.2014 godz. 15:30
- mecz 1/2 finału Pucharu Polski: Arka Gdynia - Zagłębie Lubin; 16.04.2014 godz. 18:30

 

Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży (bilet tańszy o 3 zł) zarówno we wszystkich punktach sprzedaży, których pełna lista znajduje się w zakładce „Bilety i karnety” jak i przez Internet po zalogowaniu się na stronie www.bilety.arka.gdynia.pl

 

 

 Przypominamy, że możliwość zakupu biletów online zostanie wyłączona na 2 godziny przed rozpoczęciem każdego ze spotkań.

 

KIBICOM PRZYPOMINAMY O OBOWIĄZKU POSIADANIA PRZY SOBIE DOKUMENTU  TOŻSAMOŚCI ZE ZDJĘCIEM PRZY ZAKUPIE BILETÓW ORAZ WEJŚCIU NA STADION!

 

Jednocześnie przypominamy o konkursach!
·         Spośród wszystkich osób, które zakupią bilety (w punktach sprzedaży lub za pośrednictwem strony internetowej) odpowiednio  do dnia 11.04.2014 oraz 15.03.2014 włącznie, rozlosowane zostaną 3 podwójne zaproszenia na kolejny mecz rozgrywany w Gdyni.
·         Spośród wszystkich biletów dziecięcych zakupionych odpowiednio  do dnia 10.04.2014 oraz 14.03.2014 włącznie zostanie wylosowane po jednym szczęśliwcu, który będzie miał okazję wyprowadzenia drużyn oraz Sędziów przed rozpoczęciem meczu

 

Poniżej przedstawiamy listę banków, przez które można dokonać przelewu w systemie sprzedaży WWW:

Karta płatnicza (VISA, Mastercard - wypukłe, bądź internetowe)

Płacę z Alior Bankiem

Płacę z Alior Sync

Karta płatnicza

Płacę z Nordea

Alior Bank PayU Express

Alior Sync PayU Express

Płać z ING

Płacę z Inteligo

Płacę z Idea Bank

Crédit Agricole e-przelew

mTransfer

MeritumBank Przelew

MultiTransfer

Pekao24Przelew

Płacę z iPKO

Płacę z PBS

Płacę z Kontem PayU

Przelew24 BZWBK

Płacę z Millennium

 -----------


ZGODNIE  Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!!!

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony