TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

14.06.2013

Puchar Polski 2013-14: Arka zacznie na wyjeździe. Z Pelikanem lub Resovią lub...

Dzisiaj odbyło się losowanie par rund przedwstępnej, wstępnej oraz pierwszej Pucharu Polski. Swoich pierwszych rywali poznali m.in. drugoligowcy i pierwszoligowcy, w tym beniaminkowie T-Mobile Ekstraklasy.

 

 

Runda przedwstępna - 13 lipca

1. Lubelski ZPN - MKS Oława
2. Pomorski ZPN - Wigry Suwałki
3. Łódzki ZPN - MKS Kluczbork
4. Małopolski ZPN - Calisia Kalisz
5. Świętokrzyski ZPN* - Pelikan Łowicz
6. ŁKS 1926 Łomża - Radomiak Radom
7. Lubuski ZPN - Raków Częstochowa
8. Kujawsko-Pomorski ZPN - Chojniczanka Chojnice
9. Elana Toruń - Motor Lublin
10. Ruch Zdzieszowice - Siarka Tarnobrzeg
11. KS Polkowice - Stal Rzeszów
12. Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
13. Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo
14. Ursus Warszawa - Jarota Jarocin
15. Wielkopolski ZPN - Wisła Płock
16. Warmińsko-Mazurski ZPN - Garbarnia Kraków
17. Śląski ZPN - Górnik Wałbrzych
18. Podkarpacki ZPN - Puszcza Niepołomice
19. Dolnośląski ZPN - Stal Stalowa Wola
20. Odra Opole - Energetyk ROW Rybnik
21. Bałtyk Koszalin / Chemik Police - Resovia
22. Lech Rypin - Tur Turek
23. Olimpia Elbląg - Chrobry Głogów
24. Znicz Pruszków - Unia Tarnów
25. Rozwój Katowice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
26. Zagłębie Sosnowiec - Concordia Elbląg

 

 * Świętokrzyski ZPN - w rozgrywkach pozostały cztery zespoły - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Wierna Małogoszcz, Nida Pińczów i Lubrzanka II Kajetanów


Runda wstępna - 17 lipca

27. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 25
28. zwycięzca meczu 2 - zwycięzca meczu 24
29. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 23
30. zwycięzca meczu 4 - zwycięzca meczu 22
31. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 21
32. zwycięzca meczu 6 - zwycięzca meczu 20
33. zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 7
34. zwycięzca meczu 18 - zwycięzca meczu 8
35. zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 9
36. zwycięzca meczu 16 - zwycięzca meczu 10
37. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 11
38. zwycięzca meczu 14 - zwycięzca meczu 12

wolny los - zwycięzcy meczów 13, 26

I runda - 24 lipca

zwycięzca meczu 27 - Stomil Olsztyn
zwycięzca meczu 28 - GKS Katowice
zwycięzca meczu 29 - GKS Tychy
zwycięzca meczu 30 - Zawisza Bydgoszcz
zwycięzca meczu 31 - Arka Gdynia
zwycięzca meczu 32 - Miedź Legnica
zwycięzca meczu 33 - Cracovia
zwycięzca meczu 34 - Okocimski KS Brzesko
zwycięzca meczu 35 - Olimpia Grudziądz
zwycięzca meczu 36 - Kolejarz Stróże
zwycięzca meczu 37 - Flota Świnoujście
zwycięzca meczu 38 - Bogdanka Łęczna
zwycięzca meczu 13 - Dolcan Ząbki
zwycięzca meczu 26 - Warta Poznań
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz
Łódzki KS - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Losowanie 1/16 finału z udziałem drużyn T-Mobile Ekstraklasy odbędzie się 25 lipca.

 

redakcja, źródło:90minut.pl








Poprzedni Następny

Mapa Strony