TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.05.2013

Trwa sprzedaż biletów na mecz Arka -Stomil Olsztyn. Dzień dziecka z Arką!

Trwa  sprzedaż biletów na mecz Arka Gdynia – Stomil Olsztyn. Spotkanie rozegrane zostanie w środę 29.05. o godz. 19:00 na Stadionie Miejskim w Gdyni. Jednocześnie przypominamy o zamknięciu Trybuny "Górka" i konieczności dezaktywacji karnetów.

 

DZIEŃ DZIECKA 

 

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy na mecz wszystkie Dzieci. Na ten mecz bilety dla wszystkich Dzieci do 13 roku życia będą kosztowały TYLKO 1 zł.

 

Ponadto na maluchy będzie czekało wiele atrakcji m. in. malowanie buziek, balony i loteria fantowa. Wszystkie dzieci zapraszamy pod stadion już od godz. 17.00!

 

STUDENCI NA „5” * !!

*wszyscy studenci, którzy założą profile kibica przed meczem ze Stomilem będą mogli zakupić swój pierwszy bilet w cenie 5 zł.

 

UWAGA!! Warunkiem skorzystania z promocji STUDENCI NA „5” jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej.


Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży (bilet tańszy o 3 zł) zarówno we wszystkich punktach, których pełna lista znajduje się w zakładce „Bilety i karnety” jak i przez Internet po zalogowaniu się na stronie www.bilety.arka.gdynia.pl

Jednocześnie przypominamy o konkursie -   spośród wszystkich osób, które zakupią bilety (w punktach sprzedaży lub za pośrednictwem strony internetowej)  do dnia 28.05.2013 włącznie, rozlosowane zostaną 3 podwójne zaproszenia na pierwszy mecz Sezonu 2013/2014 rozgrywany w Gdyni.

 

Przypominamy, że możliwość zakupu biletów online zostanie wyłączona na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

 

Poniżej przedstawiamy listę banków, przez które można dokonać przelewu w systemie sprzedaży WWW:

Karta płatnicza (VISA, Mastercard - wypukłe, bądź internetowe)
MeritumBank Przelew
mTransfer
MultiTransfer
Przelew24 BZWBK
Pekao24Przelew
Płacę z Inteligo
Crédit Agricole e-przelew
Płacę z Nordea
PKO BP
Płać z ING
Płacę z Eurobankiem
Płacę z Alior Bankiem
Płacę z Alior Sync
Przelew z Raiffeisen Bankiem
Płacę z Millennium


 -----------


ZGODNIE  Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!!!

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|