TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.05.2013

Juniorzy: Przejść przez Wartę i podtrzymać zwycięską passę!

W niedzielę juniorzy Arki udadzą się do Wielkopolski, aby podtrzymać imponujące serie wygranych (starsi 7 zwycięstw z rzędu, a młodsi 4 wygrane). Tym razem na przeszkodzie arkowców staną drużyny Warty Poznań. Poprzednia wyprawa żółto-niebieskich do Poznania zakończyła się pełnym sukcesem - wygranymi z Lechem. Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

 

Obie ekipy warciarzy plasują się w górnych połówkach tabeli, z dużymi szansami na zajęcie medalowych miejsc. Juniorzy starsi zajmują obecnie czwarte miejsce i mają zaledwie 2 punkty straty do trzeciej Lechii. Dużym atutem zespołu wydaje się być gra na własnym stadionie, gdzie jeszcze nie przegrali i starcili tylko jedną bramkę (2 zwycięstwa, 2 remisy, w bramkach 6:1). W ostatnim występie na własnym boisku 5:1 rozgromili Zawiszę. Przypominamy, że niezwykła seria zwycięstw drużyny Krzysztofa Janczak rozpoczęła się właśnie od wygranej z Wartą w Gdyni.

 

Trochę inaczej ma się sytuacja juniorów młodszych Warty. Młodzi poznaniacy przegrali  ostatnie dwa spotkania i żeby liczyć się w walce o pierwsze miejsce muszą w niedzielę wygrać. Jeśliby im się to udało to wyprzedziliby Arkę w tabeli. My jednak takiego scenariusza nie bierzemy pod uwagę i jesteśmy przekonanii, że podopieczni  trenera Jacka Dziubińskiego zaliczą drugi wyjazdowy komplet punktów i zrewanżują się Warcie za remis w Gdyni.

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|