TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.04.2013

100 lat "Tolek"!

W dniu dzisiejszym swoje 30 urodziny obchodzi nasz obrońca - Damian Krajanowski, któremu życzymy zdrowia, szczęścia i powodzenia w życiu rodzinnym. Na boisku zaś takiej  wytrwałości, ciągłej walki i determinacji, jaką pokazuje, a której wielu piłkarzy powinno się od niego uczyć. 

 

Popularny "Tolek" dołączył do Arki  jesienią 2011 r. i do dnia dzisiejszego rozegrał w jej barwach 54 mecze, 47 w pełnym wymiarze czasowym strzelając 3 bramki. W tej rundzie został kapitanem Arki.

 

Krajanowski jest zawodnikiem stabilnym i mam do niego zaufanie. W przekroju ostatniego 1,5 roku to z pewnością jeden z najrówniej grających piłkarzy w Arce. - powiedział trener Sikora na konferencji prasowej przed sobotnim meczem z Termaliką. 

 

Damian to solidny zawodnik, który zawsze daje z siebie ponad 100%. Ambitna, waleczna gra pozwoliła mu szybko zyskać sympatię kibiców. Życzymy mu , aby po ostatnim urazie nie było śladu, a zespół i jego kapitan uczcił okrągłe urodziny w sobotę zwycięstwem!

 

100 lat Damian! 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony