25.02.2013

Sparing: Juniorzy Starsi na remis z Koralem.

Po emocjonującym meczu juniorzy starsi zremisowali w sparingu z 3 -ligowym Koralem Dębnica 3:3 (3:1).

Sparing juniorzy starsi:

Arka Gdynia Junior A - Koral Dębica  3:3 (3:1)

Bramki:  Fierka 22',  Kreft 28', Szulc 35' -   8' (samob.), ??? 64',81'

Arka JA:  Kamola (60' Olszowiec), Zambrowski (45' Maślak), Sztandar, Mazurkiewicz (65' Miotk), Kowalczyk (45' Dampc), Nalepa, Matys, Kreft, Szulc (75' Zenik), Zenik ( 60' Wesołowski), Fierka ( 60 Patok)

Bardzo ciekawy i pożyteczny sparing zagrali juniorzy starsi remisując 3:3 z III ligowym Koralem Dębica. Zespół Arki rozegrał mimo remisu dobre spotkane, szczególnie w pierwszej  połowie.  Szybko stracona samobójcza bramka w 8 min. nie podłamała zawodników, którzy z minutę na minutę się rozkręcali i stwarzali ciekawe sytuacje podbramkowe.

W 22 min.  bardzo dobrą akcję prawą stroną skutecznie zakończył Michał Fierka. W 28 min.  na 2:1 podwyższył Mikołaj Kreft. Ten sam zawodnik idealnie podał piłkę do wychodzącego na dogodną sytuacje Metusza Szulca, który w 35 min.  skutecznie  ją wykorzystał.

W drugiej połowie w grę wkradło się niestety za dużo indywidualnych błędów poszczególnych graczy, czego efektem były dwie stracone bramki.