TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Legia Warszawa 1529 9 2 4 28-14 5 1 2 20-7 4 1 2 8-7 0 0 0 0-0
2. Piast Gliwice 1528 8 4 3 19-11 5 2 1 11-5 3 2 2 8-6 0 1 0 0-0
3. Pogoń Szczecin 1528 8 4 3 17-12 3 2 2 8-6 5 2 1 9-6 0 1 0 0-0
4. Cracovia 1527 8 3 4 22-14 5 1 2 12-6 3 2 2 10-8 0 0 1 1-2
5. Śląsk Wrocław 1527 7 6 2 21-14 4 3 0 15-10 3 3 2 6-4 1 0 0 2-1
6. Wisła Płock 1526 8 2 5 20-22 5 2 1 14-7 3 0 4 6-15 0 0 0 0-0
7. Jagiellonia Białystok 1523 6 5 4 25-20 4 1 2 13-9 2 4 2 12-11 0 0 0 0-0
8. Lechia Gdańsk 1521 5 6 4 17-15 2 4 2 8-7 3 2 2 9-8 0 0 0 0-0
9. Lech Poznań 1520 5 5 5 24-18 2 2 3 12-8 3 3 2 12-10 0 0 0 0-0
10. Zagłębie Lubin 1519 5 4 6 25-23 3 3 2 15-10 2 1 4 10-13 0 1 0 2-2
11. Raków Częstochowa 1519 6 1 8 17-21 4 0 4 10-10 2 1 4 7-11 0 1 0 2-2
12. Górnik Zabrze 1516 3 7 5 14-19 3 3 1 8-5 0 4 4 6-14 0 0 0 0-0
13. Arka Gdynia 1513 3 4 8 12-23 1 4 2 4-7 2 0 6 8-16 0 0 0 0-0
14. Korona Kielce 1512 3 3 9 7-19 2 1 4 4-7 1 2 5 3-12 0 0 0 0-0
15. ŁKS Łódź 1511 3 2 10 15-26 2 1 5 10-12 1 1 5 5-14 0 0 1 0-4
16. Wisła Kraków 1511 3 2 10 14-26 3 0 4 10-7 0 2 6 4-19 1 0 0 4-0

1. kolejka

Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 19-07-2019 18:00 0:3 (0:2)
ŁKS Łódź Lechia Gdańsk 19-07-2019 20:30 0:0 (0:0)
Raków Częstochowa Korona Kielce 20-07-2019 15:00 0:1 (0:0)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 20-07-2019 17:30 0:1 (0:0)
Piast Gliwice Lech Poznań 20-07-2019 20:00 1:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 21-07-2019 15:00 1:1 (1:1)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 21-07-2019 17:30 1:2 (0:0)
Wisła Płock Górnik Zabrze 22-07-2019 18:00 1:1 (0:0)


2. kolejka

Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 26-07-2019 18:00 1:0 (0:0)
Lech Poznań Wisła Płock 26-07-2019 20:30 4:0 (1:0)
Cracovia ŁKS Łódź 27-07-2019 17:30 1:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok Raków Częstochowa 27-07-2019 20:00 0:1 (0:0)
Korona Kielce Legia Warszawa 28-07-2019 15:00 1:2 (1:1)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 28-07-2019 17:30 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Piast Gliwice 28-07-2019 17:30 2:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 29-07-2019 18:00 2:0 (0:0)


3. kolejka

Arka Gdynia Korona Kielce 02-08-2019 18:00 1:1 (0:1)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 02-08-2019 20:30 2:2 (0:1)
Raków Częstochowa Cracovia 03-08-2019 17:30 1:3 (1:2)
ŁKS Łódź Lech Poznań 03-08-2019 20:00 1:2 (1:2)
Wisła Płock Lechia Gdańsk 04-08-2019 15:00 1:2 (0:1)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 04-08-2019 17:30 0:0 (0:0)
Piast Gliwice Pogoń Szczecin 04-08-2019 17:30 0:0 (0:0)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 05-08-2019 18:00 1:0 (0:0)


4. kolejka

Lech Poznań Śląsk Wrocław 09-08-2019 20:30 1:3 (1:3)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 10-08-2019 15:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 10-08-2019 17:30 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Raków Częstochowa 10-08-2019 20:00 1:0 (0:0)
ŁKS Łódź Piast Gliwice 11-08-2019 15:00 0:1 (0:0)
Cracovia Korona Kielce 11-08-2019 17:30 1:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 12-08-2019 18:00 1:1 (1:0)
Wisła Płock Legia Warszawa 18-09-2019 18:00 1:0 (1:0)


5. kolejka

Wisła Kraków ŁKS Łódź 16-08-2019 20:30 4:0 (2:0)
Śląsk Wrocław Cracovia 17-08-2019 15:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 17-08-2019 17:30 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 17-08-2019 20:00 3:1 (2:0)
Piast Gliwice Wisła Płock 18-08-2019 15:00 1:0 (1:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 18-08-2019 17:30 1:0 (1:0)
Raków Częstochowa Lechia Gdańsk 18-08-2019 17:30 2:1 (1:0)
Korona Kielce Pogoń Szczecin 19-08-2019 18:00 0:1 (0:1)


6. kolejka

Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 23-08-2019 20:30 3:2 (2:1)
Cracovia Arka Gdynia 24-08-2019 15:00 3:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 24-08-2019 17:30 1:1 (0:1)
Raków Częstochowa Lech Poznań 24-08-2019 20:00 2:3 (0:2)
Górnik Zabrze Korona Kielce 25-08-2019 15:00 3:0 (2:0)
Zagłębie Lubin Piast Gliwice 25-08-2019 17:30 0:3 (0:1)
ŁKS Łódź Legia Warszawa 25-08-2019 17:30 2:3 (1:0)
Pogoń Szczecin Wisła Płock 26-08-2019 18:00 1:2 (1:1)


7. kolejka

Arka Gdynia Górnik Zabrze 30-08-2019 18:00 1:0 (0:0)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 30-08-2019 20:30 0:2 (0:1)
Wisła Płock ŁKS Łódź 31-08-2019 15:00 2:1 (1:1)
Piast Gliwice Lechia Gdańsk 31-08-2019 17:30 1:2 (0:0)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 31-08-2019 20:00 4:2 (2:2)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 01-09-2019 15:00 1:1 (1:1)
Lech Poznań Cracovia 01-09-2019 17:30 1:2 (0:1)
Legia Warszawa Raków Częstochowa 01-09-2019 20:00 3:1 (2:0)


8. kolejka

Zagłębie Lubin Wisła Płock 13-09-2019 18:00 5:0 (3:0)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 13-09-2019 20:30 0:0 (0:0)
Raków Częstochowa Arka Gdynia 14-09-2019 15:00 2:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 14-09-2019 17:30 2:1 (2:1)
Korona Kielce Wisła Kraków 14-09-2019 20:00 1:1 (0:1)
Pogoń Szczecin ŁKS Łódź 15-09-2019 15:00 1:0 (0:0)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 15-09-2019 17:30 0:0 (0:0)
Cracovia Piast Gliwice 16-09-2019 18:00 2:0 (1:0)


9. kolejka

Piast Gliwice Raków Częstochowa 20-09-2019 18:00 2:1 (0:1)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 20-09-2019 20:30 1:1 (1:1)
ŁKS Łódź Arka Gdynia 21-09-2019 15:00 1:4 (0:2)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 21-09-2019 17:30 2:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 21-09-2019 20:00 4:4 (2:2)
Wisła Płock Wisła Kraków 22-09-2019 12:30 2:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 22-09-2019 15:00 1:1 (1:0)
Cracovia Legia Warszawa 22-09-2019 17:30 1:2 (0:1)


10. kolejka

Korona Kielce Śląsk Wrocław 27-09-2019 20:30 1:0 (0:0)
Raków Częstochowa Wisła Płock 28-09-2019 15:00 1:2 (1:0)
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 28-09-2019 17:30 1:2 (1:1)
Górnik Zabrze Lech Poznań 28-09-2019 20:00 1:3 (1:2)
Arka Gdynia Piast Gliwice 29-09-2019 12:30 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 29-09-2019 15:00 2:3 (1:0)
Wisła Kraków Cracovia 29-09-2019 17:30 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin ŁKS Łódź 30-09-2019 18:00 3:1 (2:0)


11. kolejka

Wisła Płock Arka Gdynia 04-10-2019 18:00 4:1 (2:0)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 04-10-2019 20:30 1:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Raków Częstochowa 05-10-2019 15:00 1:2 (1:2)
Lech Poznań Wisła Kraków 05-10-2019 17:30 4:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 05-10-2019 20:00 1:2 (0:1)
ŁKS Łódź Korona Kielce 06-10-2019 12:30 4:1 (2:1)
Cracovia Górnik Zabrze 06-10-2019 15:00 1:1 (1:1)
Piast Gliwice Legia Warszawa 06-10-2019 17:30 2:0 (0:0)


12. kolejka

Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 18-10-2019 18:00 0:1 (0:1)
Wisła Kraków Piast Gliwice 18-10-2019 20:30 1:2 (0:1)
Korona Kielce Wisła Płock 19-10-2019 15:00 0:1 (0:1)
Legia Warszawa Lech Poznań 19-10-2019 17:30 2:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 19-10-2019 20:00 3:2 (1:1)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 20-10-2019 15:00 2:2 (0:0)
Górnik Zabrze ŁKS Łódź 20-10-2019 17:30 1:1 (0:0)
Raków Częstochowa Śląsk Wrocław 21-10-2019 18:00 1:0 (0:0)


13. kolejka

Cracovia Pogoń Szczecin 25-10-2019 18:00 2:0 (0:0)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 25-10-2019 20:30 1:2 (0:1)
ŁKS Łódź Raków Częstochowa 26-10-2019 15:00 2:0 (2:0)
Piast Gliwice Korona Kielce 26-10-2019 17:30 1:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 26-10-2019 20:00 1:1 (0:0)
Wisła Płock Jagiellonia Białystok 27-10-2019 12:30 3:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 27-10-2019 15:00 2:1 (1:0)
Legia Warszawa Wisła Kraków 27-10-2019 17:30 7:0 (3:0)


14. kolejka

Korona Kielce Zagłębie Lubin 02-11-2019 15:00 1:0 (1:0)
Cracovia Lechia Gdańsk 02-11-2019 17:30 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 02-11-2019 20:00 1:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok ŁKS Łódź 03-11-2019 12:30 2:0 (0:0)
Górnik Zabrze Piast Gliwice 03-11-2019 15:00 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Legia Warszawa 03-11-2019 17:30 0:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Wisła Płock 04-11-2019 18:00 3:1 (2:0)
Raków Częstochowa Wisła Kraków 04-11-2019 20:30 1:0 (0:0)


15. kolejka

ŁKS Łódź Śląsk Wrocław 08-11-2019 18:00 0:1 (0:1)
Piast Gliwice Jagiellonia Białystok 08-11-2019 20:30 3:1 (2:0)
Wisła Płock Cracovia 09-11-2019 15:00 0:0 (0:0)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 09-11-2019 17:30 5:1 (1:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 09-11-2019 20:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Raków Częstochowa 10-11-2019 12:30 2:2 (2:1)
Lech Poznań Korona Kielce 10-11-2019 15:00 0:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 10-11-2019 17:30 0:1 (0:1)


16. kolejka

Górnik Zabrze Wisła Płock 22-11-2019 18:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Piast Gliwice 22-11-2019 20:30 -:- (-:-)
Korona Kielce Raków Częstochowa 23-11-2019 15:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 23-11-2019 17:30 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk ŁKS Łódź 23-11-2019 20:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 24-11-2019 15:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 24-11-2019 17:30 -:- (-:-)
Cracovia Zagłębie Lubin 25-11-2019 18:00 -:- (-:-)


17. kolejka

Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 29-11-2019 18:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Lech Poznań 29-11-2019 20:30 -:- (-:-)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 30-11-2019 15:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Śląsk Wrocław 30-11-2019 17:30 -:- (-:-)
Legia Warszawa Korona Kielce 30-11-2019 20:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Jagiellonia Białystok 01-12-2019 12:30 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Cracovia 01-12-2019 15:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 01-12-2019 17:30 -:- (-:-)


18. kolejka

Korona Kielce Arka Gdynia 06-12-2019 18:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 06-12-2019 20:30 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 07-12-2019 15:00 -:- (-:-)
Lech Poznań ŁKS Łódź 07-12-2019 17:30 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Wisła Płock 07-12-2019 20:00 -:- (-:-)
Cracovia Raków Częstochowa 08-12-2019 12:30 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Piast Gliwice 08-12-2019 15:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 08-12-2019 17:30 -:- (-:-)


19. kolejka

Arka Gdynia Zagłębie Lubin 13-12-2019 18:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 13-12-2019 20:30 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Górnik Zabrze 14-12-2019 15:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 14-12-2019 17:30 -:- (-:-)
Legia Warszawa Wisła Płock 14-12-2019 20:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice ŁKS Łódź 15-12-2019 12:30 -:- (-:-)
Korona Kielce Cracovia 15-12-2019 15:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 15-12-2019 17:30 -:- (-:-)


20. kolejka

ŁKS Łódź Wisła Kraków 19-12-2019 18:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Arka Gdynia 19-12-2019 20:30 -:- (-:-)
Cracovia Śląsk Wrocław 20-12-2019 18:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 20-12-2019 18:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 20-12-2019 20:30 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Raków Częstochowa 21-12-2019 15:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Piast Gliwice 21-12-2019 17:30 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 21-12-2019 20:00 -:- (-:-)


21. kolejka

Arka Gdynia Cracovia 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Górnik Zabrze 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Raków Częstochowa 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa ŁKS Łódź 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Zagłębie Lubin 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Pogoń Szczecin 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)


22. kolejka

Cracovia Lech Poznań 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Piast Gliwice 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Wisła Płock 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Legia Warszawa 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)


23. kolejka

Arka Gdynia Raków Częstochowa 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Pogoń Szczecin 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Cracovia 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Korona Kielce 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Zagłębie Lubin 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)


24. kolejka

Arka Gdynia ŁKS Łódź 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Lechia Gdańsk 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Cracovia 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Piast Gliwice 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Wisła Płock 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)


25. kolejka

Cracovia Wisła Kraków 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Górnik Zabrze 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Zagłębie Lubin 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Arka Gdynia 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Raków Częstochowa 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)


26. kolejka

Arka Gdynia Wisła Płock 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Cracovia 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce ŁKS Łódź 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Piast Gliwice 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Pogoń Szczecin 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Lech Poznań 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)


27. kolejka

Cracovia Jagiellonia Białystok 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Legia Warszawa 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Górnik Zabrze 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Wisła Kraków 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Raków Częstochowa 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Korona Kielce 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)


28. kolejka

Arka Gdynia Śląsk Wrocław 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Wisła Płock 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Piast Gliwice 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Cracovia 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa ŁKS Łódź 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Legia Warszawa 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)


29. kolejka

Lech Poznań Pogoń Szczecin 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Cracovia 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Arka Gdynia 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Jagiellonia Białystok 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Górnik Zabrze 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Raków Częstochowa 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Śląsk Wrocław 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)


30. kolejka

Arka Gdynia Wisła Kraków 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Wisła Płock 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Piast Gliwice 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Lech Poznań 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Zagłębie Lubin 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław ŁKS Łódź 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)


31. kolejka



32. kolejka



33. kolejka



34. kolejka



35. kolejka



37. kolejka



Mapa Strony