TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
grandprixgdyni

Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Korona Kielce 1535 11 2 2 33-14
2. Zagłębie Lubin 1632 10 2 4 32-19
3. Legia Warszawa 1629 9 2 5 30-17
4. Pogoń Szczecin 1528 8 4 3 34-20
5. Śląsk Wrocław 1525 8 1 6 41-35
6. Lech Poznań 1624 8 0 8 34-25
7. Wisła Kraków 1624 7 3 6 19-15
8. Escola Varsovia Warszawa 1622 7 1 8 32-33
9. Arka Gdynia 1621 6 3 7 25-28
10. Jagiellonia Białystok 1621 5 6 5 28-32
11. Cracovia 1520 5 5 5 30-30
12. Górnik Zabrze 1417 4 5 5 23-26
13. Motor Lublin 1616 3 7 6 17-26
14. GKS Bełchatów 1612 3 3 10 12-36
15. Elana Toruń 1510 2 4 9 15-30
16. Ruch Chorzów 1510 2 4 9 23-42

1.kolejka

Wisła Kraków Zagłębie Lubin 04-08-2018 12:00 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Cracovia 04-08-2018 12:00 3:1 (0:0)
Korona Kielce GKS Bełchatów 04-08-2018 12:00 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Elana Toruń 04-08-2018 14:00 2:0 (0:0)
Motor Lublin Legia Warszawa 05-08-2018 14:00 0:2 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa Arka Gdynia 05-08-2018 18:00 3:0 (2:0)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 21-08-2018 11:00 2:3 (1:1)
Górnik Zabrze Ruch Chorzów 29-08-2018 11:00 3:3 (2:1)


2.kolejka

Legia Warszawa GKS Bełchatów 11-08-2018 14:00 7:0 (3:0)
Ruch Chorzów Korona Kielce 11-08-2018 14:00 0:3 (0:0)
Cracovia Escola Varsovia Warszawa 11-08-2018 15:00 3:2 (2:1)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 12-08-2018 12:00 3:3 (2:0)
Motor Lublin Pogoń Szczecin 12-08-2018 12:00 0:4 (0:4)
Elana Toruń Lech Poznań 12-08-2018 16:00 0:2 (0:1)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 22-08-2018 12:00 3:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 26-09-2018 11:00 0:1 (0:1)


3.kolejka

Korona Kielce Arka Gdynia 18-08-2018 11:00 2:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 18-08-2018 12:00 2:0 (1:0)
Lech Poznań Motor Lublin 18-08-2018 12:00 2:1 (0:0)
Wisła Kraków Elana Toruń 18-08-2018 12:00 1:0 (0:0)
GKS Bełchatów Ruch Chorzów 18-08-2018 14:00 3:2 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Zagłębie Lubin 18-08-2018 17:00 1:3 (0:2)
Górnik Zabrze Cracovia 19-08-2018 12:00 2:2 (1:2)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 29-08-2018 12:00 2:2 (1:1)


4.kolejka

GKS Bełchatów Arka Gdynia 25-08-2018 11:00 0:1 (0:0)
Legia Warszawa Ruch Chorzów 25-08-2018 12:00 3:1 (1:0)
Cracovia Korona Kielce 25-08-2018 12:00 3:5 (1:2)
Elana Toruń Śląsk Wrocław 25-08-2018 12:00 1:5 (0:2)
Motor Lublin Wisła Kraków 25-08-2018 12:00 0:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 25-08-2018 12:00 2:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Escola Varsovia Warszawa 25-08-2018 13:30 2:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 26-08-2018 14:00 2:1 (2:0)


5.kolejka

Lech Poznań Legia Warszawa 01-09-2018 12:00 0:2 (0:0)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 01-09-2018 12:00 1:2 (1:2)
Korona Kielce Zagłębie Lubin 01-09-2018 12:00 2:0 (1:0)
GKS Bełchatów Cracovia 01-09-2018 14:00 2:2 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Elana Toruń 01-09-2018 17:00 4:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Motor Lublin 02-09-2018 12:00 2:3 (0:2)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 02-09-2018 12:00 0:2 (0:1)
Ruch Chorzów Arka Gdynia 02-09-2018 12:00 1:2 (0:1)


6.kolejka

Cracovia Ruch Chorzów 08-09-2018 12:00 4:2 (2:1)
Elana Toruń Górnik Zabrze 08-09-2018 12:00 1:4 (0:2)
Motor Lublin Escola Varsovia Warszawa 08-09-2018 13:00 4:3 (3:0)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 19-09-2018 11:00 1:3 (0:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 19-09-2018 11:00 1:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 19-09-2018 12:00 4:5 (1:2)
Legia Warszawa Arka Gdynia 19-09-2018 14:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Lubin GKS Bełchatów 19-09-2018 15:00 5:0 (3:0)


7.kolejka

GKS Bełchatów Jagiellonia Białystok 15-09-2018 11:00 1:0 (1:0)
Wisła Kraków Legia Warszawa 15-09-2018 12:00 1:1 (1:0)
Korona Kielce Elana Toruń 15-09-2018 12:00 1:1 (0:0)
Górnik Zabrze Motor Lublin 16-09-2018 12:00 1:1 (0:0)
Ruch Chorzów Zagłębie Lubin 16-09-2018 12:00 5:1 (1:1)
Arka Gdynia Cracovia 16-09-2018 13:00 5:3 (2:0)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 16-09-2018 14:00 2:6 (2:4)
Escola Varsovia Warszawa Pogoń Szczecin 16-09-2018 14:00 0:3 (0:2)


8.kolejka

Jagiellonia Białystok Ruch Chorzów 22-09-2018 11:00 3:3 (1:1)
Elana Toruń GKS Bełchatów 22-09-2018 12:00 2:0 (1:0)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 22-09-2018 12:00 4:0 (2:0)
Legia Warszawa Cracovia 22-09-2018 14:00 2:1 (1:1)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 23-09-2018 11:00 3:0 (1:0)
Motor Lublin Korona Kielce 23-09-2018 12:00 2:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 23-09-2018 12:00 1:1 (1:1)
Lech Poznań Escola Varsovia Warszawa 23-09-2018 12:00 1:2 (0:0)


9.kolejka

Śląsk Wrocław Legia Warszawa 29-09-2018 12:00 3:0 (2:0)
Górnik Zabrze Lech Poznań 29-09-2018 12:00 0:3 (0:2)
Korona Kielce Pogoń Szczecin 29-09-2018 12:00 2:1 (1:1)
GKS Bełchatów Motor Lublin 29-09-2018 12:00 1:1 (0:0)
Cracovia Zagłębie Lubin 29-09-2018 14:00 0:2 (0:1)
Ruch Chorzów Elana Toruń 30-09-2018 12:00 1:1 (0:1)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 30-09-2018 13:00 1:1 (1:1)
Escola Varsovia Warszawa Wisła Kraków 30-09-2018 16:00 2:1 (0:0)


10.kolejka

Pogoń Szczecin GKS Bełchatów 06-10-2018 10:00 4:0 (2:0)
Elana Toruń Arka Gdynia 06-10-2018 12:00 2:1 (0:0)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 06-10-2018 12:00 2:1 (1:1)
Śląsk Wrocław Escola Varsovia Warszawa 06-10-2018 12:00 4:2 (1:2)
Jagiellonia Białystok Cracovia 06-10-2018 13:30 0:3 (0:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 06-10-2018 14:00 0:1 (0:0)
Motor Lublin Ruch Chorzów 07-10-2018 12:00 1:1 (1:0)
Lech Poznań Korona Kielce 07-10-2018 12:00 0:3 (0:3)


11.kolejka

Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 13-10-2018 12:00 2:1 (2:0)
GKS Bełchatów Lech Poznań 13-10-2018 14:00 2:4 (1:2)
Cracovia Elana Toruń 13-10-2018 14:00 1:1 (1:0)
Arka Gdynia Motor Lublin 14-10-2018 13:00 3:0 (1:0)
Ruch Chorzów Pogoń Szczecin 14-10-2018 14:00 1:2 (0:2)
Korona Kielce Wisła Kraków 17-10-2018 12:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 24-10-2018 11:00 1:1 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Legia Warszawa 24-10-2018 15:30 0:1 (0:1)


12.kolejka

Motor Lublin Cracovia 17-10-2018 15:30 1:1 (1:0)
Lech Poznań Ruch Chorzów 19-10-2018 11:00 7:0 (2:0)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 19-10-2018 13:00 5:2 (2:0)
Elana Toruń Zagłębie Lubin 20-10-2018 12:00 0:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 20-10-2018 12:00 1:1 (0:1)
Wisła Kraków GKS Bełchatów 20-10-2018 12:00 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 20-10-2018 12:00 1:4 (1:2)
Escola Varsovia Warszawa Górnik Zabrze 21-10-2018 15:00 3:1 (1:0)


13.kolejka

Ruch Chorzów Wisła Kraków 27-10-2018 11:00 1:0 (0:0)
Korona Kielce Escola Varsovia Warszawa 27-10-2018 12:00 2:3 (1:2)
GKS Bełchatów Śląsk Wrocław 27-10-2018 12:00 0:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Elana Toruń 27-10-2018 13:30 4:3 (1:1)
Cracovia Pogoń Szczecin 28-10-2018 11:00 1:1 (1:0)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 28-10-2018 12:00 2:1 (0:1)
Zagłębie Lubin Motor Lublin 28-10-2018 12:00 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Lech Poznań 07-11-2018 11:00 0:1 (0:0)


14.kolejka

Wisła Kraków Arka Gdynia 03-11-2018 12:00 1:2 (0:2)
Śląsk Wrocław Ruch Chorzów 03-11-2018 12:00 7:1 (3:1)
Legia Warszawa Elana Toruń 03-11-2018 13:00 2:1 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa GKS Bełchatów 03-11-2018 13:30 1:2 (1:2)
Motor Lublin Jagiellonia Białystok 04-11-2018 12:00 0:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 04-11-2018 12:00 2:4 (1:1)
Lech Poznań Cracovia 04-11-2018 12:00 1:3 (0:2)
Górnik Zabrze Korona Kielce 04-11-2018 14:00 -:- (-:-)


15.kolejka

Korona Kielce Legia Warszawa 10-11-2018 12:00 1:0 (1:0)
GKS Bełchatów Górnik Zabrze 10-11-2018 12:00 1:2 (1:2)
Elana Toruń Motor Lublin 10-11-2018 12:00 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 10-11-2018 13:30 3:3 (2:1)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 10-11-2018 15:00 2:1 (0:1)
Ruch Chorzów Escola Varsovia Warszawa 11-11-2018 11:30 1:2 (1:2)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 11-11-2018 13:00 2:3 (0:1)
Cracovia Wisła Kraków 11-11-2018 14:30 2:1 (1:0)


16.kolejka

Zagłębie Lubin Wisła Kraków 17-11-2018 12:00 3:4 (0:2)
GKS Bełchatów Korona Kielce 17-11-2018 12:00 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Escola Varsovia Warszawa 17-11-2018 13:00 3:2 (2:1)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 17-11-2018 13:30 3:2 (2:0)
Legia Warszawa Motor Lublin 17-11-2018 14:00 2:2 (0:0)
Elana Toruń Pogoń Szczecin 18-11-2018 11:00 -:- (-:-)
Ruch Chorzów Górnik Zabrze 18-11-2018 11:30 -:- (-:-)
Cracovia Śląsk Wrocław 18-11-2018 12:00 -:- (-:-)


17.kolejka

Korona Kielce Ruch Chorzów 24-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Motor Lublin 24-11-2018 11:00 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Legia Warszawa 24-11-2018 12:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 24-11-2018 12:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 24-11-2018 12:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 24-11-2018 12:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Elana Toruń 24-11-2018 13:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Cracovia 25-11-2018 15:00 -:- (-:-)


18.kolejka

Legia Warszawa Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Elana Toruń Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Ruch Chorzów GKS Bełchatów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


19.kolejka

Ruch Chorzów Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Elana Toruń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Motor Lublin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia GKS Bełchatów 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


20.kolejka

Legia Warszawa Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Elana Toruń Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia GKS Bełchatów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Ruch Chorzów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


21.kolejka

Arka Gdynia Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Ruch Chorzów Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Elana Toruń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Motor Lublin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


22.kolejka

Legia Warszawa Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Elana Toruń Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok GKS Bełchatów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Ruch Chorzów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


23.kolejka

Cracovia Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Ruch Chorzów Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Elana Toruń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Motor Lublin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


24.kolejka

Legia Warszawa Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin GKS Bełchatów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Elana Toruń Ruch Chorzów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


25.kolejka

Zagłębie Lubin Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Elana Toruń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Ruch Chorzów Motor Lublin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


26.kolejka

Legia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań GKS Bełchatów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Ruch Chorzów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Elana Toruń Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


27.kolejka

Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Elana Toruń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Motor Lublin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Ruch Chorzów Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


28.kolejka

Legia Warszawa Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław GKS Bełchatów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Ruch Chorzów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Elana Toruń Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


29.kolejka

Elana Toruń Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Motor Lublin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Ruch Chorzów Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


30.kolejka

Legia Warszawa Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze GKS Bełchatów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Ruch Chorzów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin Elana Toruń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony