TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Korona Kielce 2870 22 4 2 72-29
2. Śląsk Wrocław 2855 18 1 9 73-50
3. Zagłębie Lubin 2850 15 5 8 53-35
4. Cracovia 2845 13 6 9 63-51
5. Jagiellonia Białystok 2844 12 8 8 51-47
6. Wisła Kraków 2843 13 4 11 37-32
7. Legia Warszawa 2842 13 3 12 42-40
8. Pogoń Szczecin 2841 11 8 9 54-43
9. Arka Gdynia 2838 10 8 10 44-47
10. Lech Poznań 2837 12 1 15 53-48
11. Górnik Zabrze 2835 9 8 11 45-50
12. Escola Varsovia Warszawa 2832 10 2 16 48-54
13. Ruch Chorzów 2831 8 7 13 45-61
14. GKS Bełchatów 2826 7 5 16 29-62
15. Motor Lublin 2825 5 10 13 25-40
16. Elana Toruń 2815 3 6 19 23-68

1.kolejka

Wisła Kraków Zagłębie Lubin 04-08-2018 12:00 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Cracovia 04-08-2018 12:00 3:1 (0:0)
Korona Kielce GKS Bełchatów 04-08-2018 12:00 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Elana Toruń 04-08-2018 14:00 2:0 (0:0)
Motor Lublin Legia Warszawa 05-08-2018 14:00 0:2 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa Arka Gdynia 05-08-2018 18:00 3:0 (2:0)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 21-08-2018 11:00 2:3 (1:1)
Górnik Zabrze Ruch Chorzów 29-08-2018 11:00 3:3 (2:1)


2.kolejka

Legia Warszawa GKS Bełchatów 11-08-2018 14:00 7:0 (3:0)
Ruch Chorzów Korona Kielce 11-08-2018 14:00 0:3 (0:0)
Cracovia Escola Varsovia Warszawa 11-08-2018 15:00 3:2 (2:1)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 12-08-2018 12:00 3:3 (2:0)
Motor Lublin Pogoń Szczecin 12-08-2018 12:00 0:4 (0:4)
Elana Toruń Lech Poznań 12-08-2018 16:00 0:2 (0:1)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 22-08-2018 12:00 3:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 26-09-2018 11:00 0:1 (0:1)


3.kolejka

Korona Kielce Arka Gdynia 18-08-2018 11:00 2:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 18-08-2018 12:00 2:0 (1:0)
Lech Poznań Motor Lublin 18-08-2018 12:00 2:1 (0:0)
Wisła Kraków Elana Toruń 18-08-2018 12:00 1:0 (0:0)
GKS Bełchatów Ruch Chorzów 18-08-2018 14:00 3:2 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Zagłębie Lubin 18-08-2018 17:00 1:3 (0:2)
Górnik Zabrze Cracovia 19-08-2018 12:00 2:2 (1:2)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 29-08-2018 12:00 2:2 (1:1)


4.kolejka

GKS Bełchatów Arka Gdynia 25-08-2018 11:00 0:1 (0:0)
Legia Warszawa Ruch Chorzów 25-08-2018 12:00 3:1 (1:0)
Cracovia Korona Kielce 25-08-2018 12:00 3:5 (1:2)
Elana Toruń Śląsk Wrocław 25-08-2018 12:00 1:5 (0:2)
Motor Lublin Wisła Kraków 25-08-2018 12:00 0:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 25-08-2018 12:00 2:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Escola Varsovia Warszawa 25-08-2018 13:30 2:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 26-08-2018 14:00 2:1 (2:0)


5.kolejka

Lech Poznań Legia Warszawa 01-09-2018 12:00 0:2 (0:0)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 01-09-2018 12:00 1:2 (1:2)
Korona Kielce Zagłębie Lubin 01-09-2018 12:00 2:0 (1:0)
GKS Bełchatów Cracovia 01-09-2018 14:00 2:2 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Elana Toruń 01-09-2018 17:00 4:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Motor Lublin 02-09-2018 12:00 2:3 (0:2)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 02-09-2018 12:00 0:2 (0:1)
Ruch Chorzów Arka Gdynia 02-09-2018 12:00 1:2 (0:1)


6.kolejka

Cracovia Ruch Chorzów 08-09-2018 12:00 4:2 (2:1)
Elana Toruń Górnik Zabrze 08-09-2018 12:00 1:4 (0:2)
Motor Lublin Escola Varsovia Warszawa 08-09-2018 13:00 4:3 (3:0)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 19-09-2018 11:00 1:3 (0:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 19-09-2018 11:00 1:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 19-09-2018 12:00 4:5 (1:2)
Legia Warszawa Arka Gdynia 19-09-2018 14:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Lubin GKS Bełchatów 19-09-2018 15:00 5:0 (3:0)


7.kolejka

GKS Bełchatów Jagiellonia Białystok 15-09-2018 11:00 1:0 (1:0)
Wisła Kraków Legia Warszawa 15-09-2018 12:00 1:1 (1:0)
Korona Kielce Elana Toruń 15-09-2018 12:00 1:1 (0:0)
Górnik Zabrze Motor Lublin 16-09-2018 12:00 1:1 (0:0)
Ruch Chorzów Zagłębie Lubin 16-09-2018 12:00 5:1 (1:1)
Arka Gdynia Cracovia 16-09-2018 13:00 5:3 (2:0)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 16-09-2018 14:00 2:6 (2:4)
Escola Varsovia Warszawa Pogoń Szczecin 16-09-2018 14:00 0:3 (0:2)


8.kolejka

Jagiellonia Białystok Ruch Chorzów 22-09-2018 11:00 3:3 (1:1)
Elana Toruń GKS Bełchatów 22-09-2018 12:00 2:0 (1:0)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 22-09-2018 12:00 4:0 (2:0)
Legia Warszawa Cracovia 22-09-2018 14:00 2:1 (1:1)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 23-09-2018 11:00 3:0 (1:0)
Motor Lublin Korona Kielce 23-09-2018 12:00 2:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 23-09-2018 12:00 1:1 (1:1)
Lech Poznań Escola Varsovia Warszawa 23-09-2018 12:00 1:2 (0:0)


9.kolejka

Śląsk Wrocław Legia Warszawa 29-09-2018 12:00 3:0 (2:0)
Górnik Zabrze Lech Poznań 29-09-2018 12:00 0:3 (0:2)
Korona Kielce Pogoń Szczecin 29-09-2018 12:00 2:1 (1:1)
GKS Bełchatów Motor Lublin 29-09-2018 12:00 1:1 (0:0)
Cracovia Zagłębie Lubin 29-09-2018 14:00 0:2 (0:1)
Ruch Chorzów Elana Toruń 30-09-2018 12:00 1:1 (0:1)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 30-09-2018 13:00 1:1 (1:1)
Escola Varsovia Warszawa Wisła Kraków 30-09-2018 16:00 2:1 (0:0)


10.kolejka

Pogoń Szczecin GKS Bełchatów 06-10-2018 10:00 4:0 (2:0)
Elana Toruń Arka Gdynia 06-10-2018 12:00 2:1 (0:0)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 06-10-2018 12:00 2:1 (1:1)
Śląsk Wrocław Escola Varsovia Warszawa 06-10-2018 12:00 4:2 (1:2)
Jagiellonia Białystok Cracovia 06-10-2018 13:30 0:3 (0:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 06-10-2018 14:00 0:1 (0:0)
Motor Lublin Ruch Chorzów 07-10-2018 12:00 1:1 (1:0)
Lech Poznań Korona Kielce 07-10-2018 12:00 0:3 (0:3)


11.kolejka

Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 13-10-2018 12:00 2:1 (2:0)
GKS Bełchatów Lech Poznań 13-10-2018 14:00 2:4 (1:2)
Cracovia Elana Toruń 13-10-2018 14:00 1:1 (1:0)
Arka Gdynia Motor Lublin 14-10-2018 13:00 3:0 (1:0)
Ruch Chorzów Pogoń Szczecin 14-10-2018 14:00 1:2 (0:2)
Korona Kielce Wisła Kraków 17-10-2018 12:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 24-10-2018 11:00 1:1 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Legia Warszawa 24-10-2018 15:30 0:1 (0:1)


12.kolejka

Motor Lublin Cracovia 17-10-2018 15:30 1:1 (1:0)
Lech Poznań Ruch Chorzów 19-10-2018 11:00 7:0 (2:0)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 19-10-2018 13:00 5:2 (2:0)
Elana Toruń Zagłębie Lubin 20-10-2018 12:00 0:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 20-10-2018 12:00 1:1 (0:1)
Wisła Kraków GKS Bełchatów 20-10-2018 12:00 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 20-10-2018 12:00 1:4 (1:2)
Escola Varsovia Warszawa Górnik Zabrze 21-10-2018 15:00 3:1 (1:0)


13.kolejka

Ruch Chorzów Wisła Kraków 27-10-2018 11:00 1:0 (0:0)
Korona Kielce Escola Varsovia Warszawa 27-10-2018 12:00 2:3 (1:2)
GKS Bełchatów Śląsk Wrocław 27-10-2018 12:00 0:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Elana Toruń 27-10-2018 13:30 4:3 (1:1)
Cracovia Pogoń Szczecin 28-10-2018 11:00 1:1 (1:0)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 28-10-2018 12:00 2:1 (0:1)
Zagłębie Lubin Motor Lublin 28-10-2018 12:00 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Lech Poznań 07-11-2018 11:00 0:1 (0:0)


14.kolejka

Wisła Kraków Arka Gdynia 03-11-2018 12:00 1:2 (0:2)
Śląsk Wrocław Ruch Chorzów 03-11-2018 12:00 7:1 (3:1)
Legia Warszawa Elana Toruń 03-11-2018 13:00 2:1 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa GKS Bełchatów 03-11-2018 13:30 1:2 (1:2)
Motor Lublin Jagiellonia Białystok 04-11-2018 12:00 0:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 04-11-2018 12:00 2:4 (1:1)
Lech Poznań Cracovia 04-11-2018 12:00 1:3 (0:2)
Górnik Zabrze Korona Kielce 10-04-2019 12:00 1:2 (0:1)


15.kolejka

Korona Kielce Legia Warszawa 10-11-2018 12:00 1:0 (1:0)
GKS Bełchatów Górnik Zabrze 10-11-2018 12:00 1:2 (1:2)
Elana Toruń Motor Lublin 10-11-2018 12:00 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 10-11-2018 13:30 3:3 (2:1)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 10-11-2018 15:00 2:1 (0:1)
Ruch Chorzów Escola Varsovia Warszawa 11-11-2018 11:30 1:2 (1:2)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 11-11-2018 13:00 2:3 (0:1)
Cracovia Wisła Kraków 11-11-2018 14:30 2:1 (1:0)


16.kolejka

Zagłębie Lubin Wisła Kraków 17-11-2018 12:00 3:4 (0:2)
GKS Bełchatów Korona Kielce 17-11-2018 12:00 0:2 (0:1)
Ruch Chorzów Górnik Zabrze 17-11-2018 12:30 1:0 (1:0)
Arka Gdynia Escola Varsovia Warszawa 17-11-2018 13:00 3:2 (2:1)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 17-11-2018 13:30 3:2 (2:0)
Legia Warszawa Motor Lublin 17-11-2018 14:00 2:2 (0:0)
Elana Toruń Pogoń Szczecin 18-11-2018 11:00 1:1 (0:0)
Cracovia Śląsk Wrocław 18-11-2018 12:00 0:3 (0:0)


17.kolejka

Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 22-11-2018 17:00 2:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Motor Lublin 24-11-2018 11:00 1:2 (0:2)
GKS Bełchatów Legia Warszawa 24-11-2018 12:00 0:3 (0:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 24-11-2018 12:00 2:0 (2:0)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 24-11-2018 12:00 3:2 (3:0)
Korona Kielce Ruch Chorzów 24-11-2018 13:00 2:1 (1:0)
Lech Poznań Elana Toruń 24-11-2018 13:00 4:0 (3:0)
Escola Varsovia Warszawa Cracovia 25-11-2018 15:00 2:3 (1:1)


18.kolejka

Zagłębie Lubin Escola Varsovia Warszawa 06-03-2019 12:00 2:3 (1:0)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 09-03-2019 13:30 0:4 (0:1)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 09-03-2019 14:00 0:1 (0:0)
Motor Lublin Lech Poznań 10-03-2019 12:00 0:1 (0:0)
Elana Toruń Wisła Kraków 10-03-2019 12:00 1:3 (0:0)
Cracovia Górnik Zabrze 10-03-2019 12:00 5:2 (3:1)
Ruch Chorzów GKS Bełchatów 10-03-2019 12:00 2:3 (2:0)
Arka Gdynia Korona Kielce 10-03-2019 13:00 2:3 (2:2)


19.kolejka

Korona Kielce Cracovia 14-03-2019 15:30 5:3 (1:2)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 14-03-2019 16:00 1:4 (1:2)
Arka Gdynia GKS Bełchatów 16-03-2019 12:00 2:2 (2:1)
Śląsk Wrocław Elana Toruń 16-03-2019 12:00 5:0 (2:0)
Wisła Kraków Motor Lublin 16-03-2019 12:00 2:1 (1:0)
Ruch Chorzów Legia Warszawa 17-03-2019 12:00 1:3 (1:2)
Escola Varsovia Warszawa Jagiellonia Białystok 17-03-2019 12:00 0:1 (0:1)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 17-03-2019 15:00 1:2 (0:1)


20.kolejka

Arka Gdynia Ruch Chorzów 23-03-2019 11:00 3:3 (1:1)
Cracovia GKS Bełchatów 23-03-2019 12:00 1:1 (1:1)
Legia Warszawa Lech Poznań 23-03-2019 14:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 23-03-2019 15:30 2:2 (1:0)
Motor Lublin Śląsk Wrocław 24-03-2019 12:00 2:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 03-04-2019 15:30 1:1 (0:1)
Elana Toruń Escola Varsovia Warszawa 10-04-2019 16:30 0:3 (0:3)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 01-05-2019 11:00 1:1 (0:1)


21.kolejka

Arka Gdynia Legia Warszawa 27-03-2019 13:00 2:0 (1:0)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 30-03-2019 12:00 3:1 (1:1)
Escola Varsovia Warszawa Motor Lublin 30-03-2019 12:00 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 30-03-2019 12:00 3:2 (1:0)
Wisła Kraków Lech Poznań 30-03-2019 12:00 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Elana Toruń 31-03-2019 11:00 3:1 (0:0)
Ruch Chorzów Cracovia 31-03-2019 12:00 2:1 (0:1)
GKS Bełchatów Zagłębie Lubin 31-03-2019 14:00 0:2 (0:0)


22.kolejka

Pogoń Szczecin Escola Varsovia Warszawa 06-04-2019 11:00 2:0 (1:0)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 06-04-2019 12:00 2:3 (2:3)
Elana Toruń Korona Kielce 06-04-2019 12:00 0:5 (0:2)
Cracovia Arka Gdynia 06-04-2019 12:00 3:0 (2:0)
Legia Warszawa Wisła Kraków 06-04-2019 14:00 0:3 (0:2)
Zagłębie Lubin Ruch Chorzów 06-04-2019 15:30 1:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok GKS Bełchatów 07-04-2019 13:30 4:1 (3:0)
Motor Lublin Górnik Zabrze 07-04-2019 14:00 1:1 (0:1)


23.kolejka

Arka Gdynia Zagłębie Lubin 12-04-2019 11:00 3:3 (0:2)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 12-04-2019 13:00 2:1 (1:0)
Ruch Chorzów Jagiellonia Białystok 13-04-2019 11:00 0:2 (0:1)
Cracovia Legia Warszawa 13-04-2019 12:00 3:0 (0:0)
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 14-04-2019 11:00 3:3 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa Lech Poznań 14-04-2019 11:00 1:2 (1:2)
GKS Bełchatów Elana Toruń 14-04-2019 12:00 0:1 (0:0)
Korona Kielce Motor Lublin 14-04-2019 12:00 1:0 (0:0)


24.kolejka

Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 18-04-2019 10:30 1:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 18-04-2019 11:00 3:3 (3:1)
Lech Poznań Górnik Zabrze 18-04-2019 12:00 1:3 (0:1)
Elana Toruń Ruch Chorzów 18-04-2019 12:00 2:2 (0:0)
Motor Lublin GKS Bełchatów 18-04-2019 13:00 1:2 (0:2)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 18-04-2019 16:00 2:0 (0:0)
Wisła Kraków Escola Varsovia Warszawa 20-04-2019 12:00 2:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 20-04-2019 15:00 1:2 (0:1)


25.kolejka

Zagłębie Lubin Legia Warszawa 27-04-2019 00:00 4:0 (3:0)
Cracovia Jagiellonia Białystok 27-04-2019 00:00 1:3 (0:2)
Ruch Chorzów Motor Lublin 27-04-2019 00:00 2:0 (2:0)
GKS Bełchatów Pogoń Szczecin 27-04-2019 00:00 2:1 (1:1)
Korona Kielce Lech Poznań 27-04-2019 00:00 3:2 (3:0)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 27-04-2019 00:00 1:0 (1:0)
Escola Varsovia Warszawa Śląsk Wrocław 27-04-2019 00:00 1:2 (1:1)
Arka Gdynia Elana Toruń 28-04-2019 13:00 3:1 (1:1)


26.kolejka

Legia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 01-05-2019 14:00 2:1 (1:0)
Motor Lublin Arka Gdynia 02-05-2019 11:00 0:0 (0:0)
Lech Poznań GKS Bełchatów 02-05-2019 14:00 3:1 (3:1)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 04-05-2019 12:00 2:0 (2:0)
Wisła Kraków Korona Kielce 04-05-2019 12:00 0:3 (0:2)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 04-05-2019 13:30 2:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Ruch Chorzów 04-05-2019 14:00 0:1 (0:1)
Elana Toruń Cracovia 04-05-2019 17:00 1:5 (0:0)


27.kolejka

Cracovia Motor Lublin 10-05-2019 18:00 2:1 (1:1)
Ruch Chorzów Lech Poznań 11-05-2019 10:30 4:2 (4:1)
Górnik Zabrze Escola Varsovia Warszawa 11-05-2019 12:00 1:5 (0:0)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 11-05-2019 13:30 4:1 (2:0)
GKS Bełchatów Wisła Kraków 11-05-2019 16:00 4:1 (1:1)
Zagłębie Lubin Elana Toruń 11-05-2019 17:00 2:0 (1:0)
Korona Kielce Śląsk Wrocław 12-05-2019 12:00 3:0 (1:0)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 14-05-2019 12:00 2:1 (1:0)


28.kolejka

Escola Varsovia Warszawa Korona Kielce 18-05-2019 12:00 0:4 (0:3)
Śląsk Wrocław GKS Bełchatów 18-05-2019 12:00 5:1 (3:0)
Wisła Kraków Ruch Chorzów 18-05-2019 12:00 0:2 (0:1)
Lech Poznań Arka Gdynia 18-05-2019 12:00 0:1 (0:0)
Elana Toruń Jagiellonia Białystok 18-05-2019 12:00 0:2 (0:2)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 18-05-2019 14:00 0:3 (0:2)
Pogoń Szczecin Cracovia 18-05-2019 15:30 0:4 (0:1)
Motor Lublin Zagłębie Lubin 19-05-2019 12:30 0:1 (0:1)


29.kolejka

Korona Kielce Górnik Zabrze 22-05-2019 19:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 25-05-2019 13:15 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Motor Lublin 25-05-2019 13:30 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Escola Varsovia Warszawa 25-05-2019 14:30 -:- (-:-)
Arka Gdynia Wisła Kraków 25-05-2019 15:30 -:- (-:-)
Elana Toruń Legia Warszawa 25-05-2019 17:00 -:- (-:-)
Ruch Chorzów Śląsk Wrocław 26-05-2019 12:00 -:- (-:-)
Cracovia Lech Poznań 26-05-2019 13:00 -:- (-:-)


30.kolejka

Legia Warszawa Korona Kielce 01-06-2019 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze GKS Bełchatów 01-06-2019 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Ruch Chorzów 01-06-2019 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Cracovia 01-06-2019 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 01-06-2019 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 01-06-2019 00:00 -:- (-:-)
Motor Lublin Elana Toruń 01-06-2019 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 01-06-2019 12:00 -:- (-:-)


Mapa Strony