TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport

Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Lechia Gdańsk 1838 11 5 2 30-17 6 3 0 18-8 5 2 2 12-9 0 0 0 0-0
2. Legia Warszawa 1833 9 6 3 29-18 4 3 2 16-12 5 3 1 13-6 0 0 0 0-0
3. Jagiellonia Białystok 1932 9 5 5 33-28 5 2 4 16-19 4 3 1 17-9 0 0 0 0-0
4. Piast Gliwice 1830 8 6 4 26-20 6 2 1 14-6 2 4 3 12-14 0 0 0 0-0
5. Wisła Kraków 1929 8 5 6 33-28 4 4 1 18-11 4 1 5 15-17 0 0 1 0-1
6. Korona Kielce 1829 8 5 5 24-22 5 2 2 16-11 3 3 3 8-11 1 0 0 1-0
7. Pogoń Szczecin 1928 8 4 7 26-23 6 2 2 18-9 2 2 5 8-14 0 0 0 0-0
8. Lech Poznań 1827 8 3 7 25-23 6 1 2 17-10 2 2 5 8-13 0 0 0 0-0
9. Arka Gdynia 1924 6 6 7 27-25 3 2 3 13-13 3 4 4 14-12 1 1 1 3-4
10. Zagłębie Lubin 1924 7 3 9 30-30 3 2 4 13-13 4 1 5 17-17 1 0 1 2-3
11. Cracovia 1924 6 6 7 18-20 4 4 2 9-6 2 2 5 9-14 1 1 1 3-1
12. Wisła Płock 1919 4 7 8 27-34 2 3 5 11-17 2 4 3 16-17 0 1 0 2-2
13. Miedź Legnica 1819 5 4 9 21-35 3 2 4 10-19 2 2 5 11-16 0 1 0 2-2
14. Śląsk Wrocław 1817 4 5 9 25-27 2 1 6 8-12 2 4 3 17-15 0 1 0 2-2
15. Górnik Zabrze 1917 3 8 8 23-33 1 6 3 12-16 2 2 5 11-17 0 1 0 2-2
16. Zagłębie Sosnowiec 1812 2 6 10 22-36 2 3 3 14-14 0 3 7 8-22 0 0 0 0-0

1.kolejka

Miedź Legnica Pogoń Szczecin 20-07-2018 18:00 1:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 20-07-2018 20:30 0:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Cracovia 21-07-2018 15:30 3:1 (1:1)
Wisła Kraków Arka Gdynia 21-07-2018 18:00 0:0 (0:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 21-07-2018 20:30 1:3 (1:2)
Górnik Zabrze Korona Kielce 22-07-2018 15:30 1:1 (0:0)
Wisła Płock Lech Poznań 22-07-2018 18:00 1:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Piast Gliwice 23-07-2018 18:00 1:2 (1:0)


2.kolejka

Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 27-07-2018 18:00 1:1 (1:0)
Wisła Kraków Miedź Legnica 27-07-2018 20:30 2:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Zagłębie Sosnowiec 28-07-2018 18:00 2:1 (0:0)
Korona Kielce Legia Warszawa 28-07-2018 20:30 1:2 (1:0)
Górnik Zabrze Wisła Płock 29-07-2018 15:30 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 29-07-2018 18:00 0:2 (0:1)
Lech Poznań Cracovia 29-07-2018 18:00 2:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Piast Gliwice 30-07-2018 18:00 0:2 (0:2)


3.kolejka

Wisła Płock Korona Kielce 03-08-2018 18:00 1:2 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Pogoń Szczecin 03-08-2018 20:30 3:0 (1:0)
Piast Gliwice Zagłębie Lubin 04-08-2018 18:00 2:1 (1:1)
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 04-08-2018 20:30 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 05-08-2018 15:30 0:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 05-08-2018 18:00 1:0 (0:0)
Miedź Legnica Górnik Zabrze 05-08-2018 18:00 1:3 (1:0)
Cracovia Arka Gdynia 06-08-2018 18:00 0:0 (0:0)


4.kolejka

Lechia Gdańsk Miedź Legnica 10-08-2018 18:00 2:0 (1:0)
Wisła Kraków Wisła Płock 10-08-2018 20:30 1:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Cracovia 11-08-2018 18:00 1:1 (1:0)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 11-08-2018 20:30 1:1 (0:1)
Piast Gliwice Legia Warszawa 12-08-2018 15:30 1:3 (0:1)
Lech Poznań Zagłębie Sosnowiec 12-08-2018 18:00 4:0 (3:0)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 12-08-2018 18:00 0:2 (0:1)
Korona Kielce Śląsk Wrocław 13-08-2018 18:00 2:1 (1:1)


5.kolejka

Cracovia Zagłębie Lubin 17-08-2018 18:00 0:1 (0:1)
Miedź Legnica Korona Kielce 17-08-2018 20:30 1:1 (0:0)
Wisła Płock Arka Gdynia 18-08-2018 18:00 1:3 (0:0)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 18-08-2018 20:30 0:2 (0:2)
Legia Warszawa Zagłębie Sosnowiec 19-08-2018 15:30 2:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Piast Gliwice 19-08-2018 18:00 2:1 (1:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 19-08-2018 18:00 2:5 (2:1)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 20-08-2018 18:00 0:0 (0:0)


6.kolejka

Piast Gliwice Cracovia 24-08-2018 18:00 3:1 (2:0)
Korona Kielce Arka Gdynia 24-08-2018 20:30 2:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 25-08-2018 18:00 2:3 (1:0)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 25-08-2018 20:30 3:0 (2:0)
Jagiellonia Białystok Miedź Legnica 26-08-2018 15:30 2:3 (0:0)
Legia Warszawa Wisła Płock 26-08-2018 15:30 1:4 (0:2)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 26-08-2018 18:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Śląsk Wrocław 27-08-2018 18:00 3:3 (0:2)


7.kolejka

Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 31-08-2018 18:00 1:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 31-08-2018 20:30 2:0 (1:0)
Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 01-09-2018 15:30 2:2 (1:1)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 01-09-2018 18:00 0:1 (0:0)
Lech Poznań Piast Gliwice 01-09-2018 20:30 1:1 (1:0)
Miedź Legnica Zagłębie Lubin 02-09-2018 15:30 2:0 (1:0)
Wisła Płock Jagiellonia Białystok 02-09-2018 15:30 1:1 (1:0)
Cracovia Legia Warszawa 02-09-2018 18:00 0:0 (0:0)


8.kolejka

Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 14-09-2018 18:00 4:0 (2:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 14-09-2018 20:30 3:1 (1:0)
Wisła Płock Miedź Legnica 15-09-2018 15:30 2:2 (1:2)
Piast Gliwice Arka Gdynia 15-09-2018 18:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 15-09-2018 20:30 5:2 (2:2)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 16-09-2018 15:30 1:1 (1:0)
Legia Warszawa Lech Poznań 16-09-2018 18:00 1:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Górnik Zabrze 17-09-2018 18:00 1:1 (1:0)


9.kolejka

Pogoń Szczecin Wisła Kraków 21-09-2018 18:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 21-09-2018 20:30 1:0 (0:0)
Cracovia Wisła Płock 22-09-2018 15:30 3:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 22-09-2018 18:00 3:3 (3:0)
Miedź Legnica Legia Warszawa 22-09-2018 20:30 1:4 (1:1)
Śląsk Wrocław Piast Gliwice 23-09-2018 15:30 4:1 (1:0)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 23-09-2018 18:00 1:3 (1:0)
Korona Kielce Zagłębie Sosnowiec 24-09-2018 18:00 3:1 (0:0)


10.kolejka

Wisła Płock Lechia Gdańsk 28-09-2018 18:00 1:0 (0:0)
Legia Warszawa Arka Gdynia 28-09-2018 20:30 1:1 (1:1)
Piast Gliwice Górnik Zabrze 29-09-2018 15:30 1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 29-09-2018 18:00 0:2 (0:1)
Wisła Kraków Korona Kielce 29-09-2018 20:30 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Cracovia 30-09-2018 15:30 1:1 (1:0)
Lech Poznań Miedź Legnica 30-09-2018 18:00 2:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 01-10-2018 18:00 0:4 (0:0)


11.kolejka

Miedź Legnica Piast Gliwice 05-10-2018 18:00 2:2 (2:2)
Górnik Zabrze Lech Poznań 05-10-2018 20:30 2:2 (1:0)
Pogoń Szczecin Wisła Płock 06-10-2018 15:30 4:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Sosnowiec 06-10-2018 18:00 4:1 (2:1)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 06-10-2018 20:30 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 07-10-2018 15:30 3:1 (0:1)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 07-10-2018 15:30 1:1 (0:1)
Cracovia Wisła Kraków 07-10-2018 18:00 0:2 (0:2)


12.kolejka

Piast Gliwice Lechia Gdańsk 19-10-2018 18:00 1:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 19-10-2018 20:30 2:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 20-10-2018 15:30 3:1 (2:1)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 20-10-2018 18:00 1:2 (1:1)
Lech Poznań Korona Kielce 20-10-2018 20:30 2:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Wisła Płock 21-10-2018 15:30 3:3 (1:2)
Legia Warszawa Wisła Kraków 21-10-2018 18:00 3:3 (2:0)
Cracovia Górnik Zabrze 22-10-2018 18:00 2:0 (0:0)


13.kolejka

Miedź Legnica Śląsk Wrocław 26-10-2018 18:00 0:5 (0:4)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 26-10-2018 20:30 1:1 (1:0)
Wisła Płock Piast Gliwice 27-10-2018 15:30 1:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 27-10-2018 18:00 2:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 27-10-2018 20:30 3:0 (2:0)
Korona Kielce Cracovia 28-10-2018 15:30 0:1 (0:1)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 28-10-2018 18:00 2:0 (1:0)
Wisła Kraków Zagłębie Sosnowiec 29-10-2018 18:00 2:2 (1:0)


14.kolejka

Arka Gdynia Pogoń Szczecin 02-11-2018 18:00 2:3 (2:1)
Piast Gliwice Wisła Kraków 02-11-2018 20:30 2:0 (1:0)
Cracovia Miedź Legnica 03-11-2018 15:30 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Wisła Płock 03-11-2018 18:00 0:3 (0:0)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 03-11-2018 20:30 4:0 (3:0)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 04-11-2018 15:30 0:1 (0:0)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 04-11-2018 18:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Jagiellonia Białystok 05-11-2018 18:00 1:4 (0:2)


15.kolejka

Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 09-11-2018 18:00 2:2 (1:1)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 09-11-2018 20:30 2:1 (1:0)
Wisła Płock Zagłębie Sosnowiec 10-11-2018 15:30 2:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Cracovia 10-11-2018 18:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 10-11-2018 20:30 3:2 (2:0)
Korona Kielce Piast Gliwice 11-11-2018 15:30 1:0 (1:0)
Miedź Legnica Arka Gdynia 11-11-2018 15:30 0:4 (0:1)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 11-11-2018 18:00 2:2 (1:2)


16.kolejka

Piast Gliwice Zagłębie Sosnowiec 23-11-2018 18:00 0:0 (0:0)
Korona Kielce Górnik Zabrze 24-11-2018 15:30 4:2 (4:1)
Lech Poznań Wisła Płock 24-11-2018 18:00 2:1 (2:1)
Cracovia Śląsk Wrocław 24-11-2018 20:30 1:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Miedź Legnica 25-11-2018 13:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 25-11-2018 15:30 0:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 25-11-2018 18:00 3:2 (2:1)
Arka Gdynia Wisła Kraków 26-11-2018 18:00 4:1 (2:1)


17.kolejka

Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 30-11-2018 18:00 0:2 (0:2)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 30-11-2018 20:30 3:1 (0:0)
Wisła Płock Górnik Zabrze 01-12-2018 15:30 0:4 (0:1)
Miedź Legnica Wisła Kraków 01-12-2018 18:00 2:0 (2:0)
Legia Warszawa Korona Kielce 01-12-2018 20:30 3:0 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Lubin 02-12-2018 15:30 1:2 (1:2)
Cracovia Lech Poznań 02-12-2018 18:00 1:0 (0:0)
Piast Gliwice Pogoń Szczecin 03-12-2018 18:00 3:0 (2:0)


18.kolejka

Zagłębie Lubin Piast Gliwice 07-12-2018 18:00 2:2 (1:1)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 07-12-2018 20:30 2:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Sosnowiec 08-12-2018 15:30 1:0 (0:0)
Korona Kielce Wisła Płock 08-12-2018 18:00 2:2 (2:1)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 08-12-2018 20:30 2:2 (2:0)
Górnik Zabrze Miedź Legnica 09-12-2018 15:30 1:3 (0:1)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 09-12-2018 18:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Cracovia 10-12-2018 18:00 0:3 (0:2)


19.kolejka

Wisła Płock Wisła Kraków 14-12-2018 18:00 1:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 14-12-2018 20:30 0:4 (0:3)
Cracovia Pogoń Szczecin 15-12-2018 15:30 2:1 (0:1)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 15-12-2018 18:00 1:1 (1:0)
Legia Warszawa Piast Gliwice 15-12-2018 20:30 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 16-12-2018 15:30 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Lech Poznań 16-12-2018 18:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Lechia Gdańsk 17-12-2018 18:00 -:- (-:-)


20.kolejka

Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 20-12-2018 18:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Legia Warszawa 20-12-2018 20:30 -:- (-:-)
Arka Gdynia Wisła Płock 21-12-2018 18:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Jagiellonia Białystok 21-12-2018 18:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Lech Poznań 21-12-2018 20:30 -:- (-:-)
Korona Kielce Miedź Legnica 22-12-2018 15:30 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 22-12-2018 18:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Cracovia 22-12-2018 18:00 -:- (-:-)


21.kolejka

Cracovia Piast Gliwice 09-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 09-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 09-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 09-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Jagiellonia Białystok 09-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Zagłębie Sosnowiec 09-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Legia Warszawa 09-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Korona Kielce 10-02-2019 15:30 -:- (-:-)


22.kolejka

Jagiellonia Białystok Wisła Płock 16-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Lechia Gdańsk 16-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Cracovia 16-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Lech Poznań 16-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 16-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 16-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Miedź Legnica 16-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 16-02-2019 00:00 -:- (-:-)


23.kolejka

Arka Gdynia Piast Gliwice 23-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Jagiellonia Białystok 23-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Zagłębie Sosnowiec 23-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Pogoń Szczecin 23-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Legia Warszawa 23-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 23-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Wisła Płock 23-02-2019 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 23-02-2019 00:00 -:- (-:-)


24.kolejka

Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 02-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Arka Gdynia 02-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Miedź Legnica 02-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Śląsk Wrocław 02-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 02-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Cracovia 02-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 02-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce 02-03-2019 00:00 -:- (-:-)


25.kolejka

Arka Gdynia Legia Warszawa 27-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Zagłębie Sosnowiec 27-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Piast Gliwice 27-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Wisła Kraków 27-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Wisła Płock 27-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Lech Poznań 27-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 27-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 27-04-2019 00:00 -:- (-:-)


26.kolejka

Jagiellonia Białystok Korona Kielce 16-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Górnik Zabrze 16-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 16-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Miedź Legnica 16-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Cracovia 16-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Pogoń Szczecin 16-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 16-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Lechia Gdańsk 16-03-2019 00:00 -:- (-:-)


27.kolejka

Arka Gdynia Śląsk Wrocław 30-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Cracovia 30-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Lech Poznań 30-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Piast Gliwice 30-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 30-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 30-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Legia Warszawa 30-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Zagłębie Lubin 30-03-2019 00:00 -:- (-:-)


28.kolejka

Arka Gdynia Lechia Gdańsk 03-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Korona Kielce 03-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 03-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 03-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Wisła Płock 03-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Miedź Legnica 03-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 03-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Wisła Kraków 03-04-2019 00:00 -:- (-:-)


29.kolejka

Górnik Zabrze Legia Warszawa 06-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Sosnowiec 06-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Zagłębie Lubin 06-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 06-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Cracovia 06-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 06-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Piast Gliwice 06-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Śląsk Wrocław 06-04-2019 00:00 -:- (-:-)


30.kolejka

Arka Gdynia Miedź Legnica 13-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Lechia Gdańsk 13-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 13-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 13-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Korona Kielce 13-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 13-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 13-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Wisła Płock 13-04-2019 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony