TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Radunia Stężyca 1640 13 1 2 55-17 6 1 2 31-13 7 0 0 24-4 0 0 1 4-5
2. Grom Nowy Staw 1640 13 1 2 53-21 7 1 1 28-10 6 0 1 25-11 1 0 0 5-4
3. Gryf Słupsk 1734 10 4 3 43-20 9 0 0 25-4 1 4 3 18-16 0 0 0 0-0
4. Stolem Gniewino 1632 9 5 2 37-19 3 3 2 19-10 6 2 0 18-9 0 0 0 0-0
5. Pogoń Lębork 1631 9 4 3 23-17 4 1 2 11-10 5 3 1 12-7 0 0 0 0-0
6. KTS-K Luzino 1729 9 2 6 31-25 4 1 2 8-9 5 1 4 23-16 0 0 0 0-0
7. Kaszubia Kościerzyna 1728 8 4 5 31-21 3 3 2 15-11 5 1 3 16-10 0 0 0 0-0
8. Jaguar Gdańsk 1624 7 3 6 32-27 5 1 2 23-14 2 2 4 9-13 0 0 0 0-0
9. GKS Kolbudy 1621 5 6 5 25-19 2 5 0 8-3 3 1 5 17-16 0 0 0 0-0
10. Anioły Garczegorze 1520 5 5 5 30-25 4 1 2 15-10 1 4 3 15-15 0 0 0 0-0
11. Arka II Gdynia 1719 5 4 8 25-31 4 2 3 17-18 1 2 5 8-13 0 0 0 0-0
12. Powiśle Dzierzgoń 1716 4 4 9 18-35 2 4 3 13-15 2 0 6 5-20 0 0 0 0-0
13. Orkan Rumia 1615 4 3 9 24-30 1 2 4 12-14 3 1 5 12-16 1 0 1 2-2
14. Bytovia II Bytów 1715 3 6 8 16-23 3 2 3 7-6 0 4 5 9-17 1 0 1 3-3
15. Cartusia Kartuzy 1615 4 3 9 27-35 2 1 5 12-20 2 2 4 15-15 1 0 1 4-4
16. Gedania Gdańsk 1614 4 2 10 28-39 3 0 6 17-23 1 2 4 11-16 1 0 0 3-0
17. Start Miastko 1714 3 5 9 30-48 3 3 3 21-22 0 2 6 9-26 0 0 1 0-3
18. Sokół Wyczechy 163 1 0 15 13-89 1 0 8 6-41 0 0 7 7-48 0 0 0 0-0

1.kolejka

Cartusia Kartuzy Bytovia II Bytów 05-08-2017 11:00 3:2 (2:0)
Arka II Gdynia Pogoń Lębork 05-08-2017 11:00 0:3 (0:1)
Powiśle Dzierzgoń Gedania Gdańsk 05-08-2017 16:00 1:4 (1:2)
Grom Nowy Staw Stolem Gniewino 05-08-2017 16:00 0:1 (0:0)
GKS Kolbudy Orkan Rumia 05-08-2017 17:00 0:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Sokół Wyczechy 05-08-2017 17:00 8:1 (4:0)
Gryf Słupsk KTS-K Luzino 05-08-2017 17:00 1:0 (1:0)
Start Miastko Anioły Garczegorze 05-08-2017 17:00 4:4 (3:1)
Radunia Stężyca Kaszubia Kościerzyna 06-08-2017 15:00 3:1 (2:0)


2.kolejka

Gedania Gdańsk KTS-K Luzino 12-08-2017 11:00 2:4 (1:1)
Cartusia Kartuzy Radunia Stężyca 12-08-2017 11:00 0:3 (0:2)
Sokół Wyczechy Powiśle Dzierzgoń 12-08-2017 13:00 0:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna GKS Kolbudy 12-08-2017 15:00 2:0 (1:0)
Orkan Rumia Jaguar Gdańsk 12-08-2017 16:00 4:0 (0:0)
Anioły Garczegorze Arka II Gdynia 12-08-2017 16:10 1:1 (1:0)
Stolem Gniewino Start Miastko 12-08-2017 16:30 4:0 (1:0)
Gryf Słupsk Grom Nowy Staw 12-08-2017 17:00 5:4 (0:0)
Bytovia II Bytów Pogoń Lębork 13-08-2017 11:00 0:1 (0:0)


3.kolejka

Arka II Gdynia Stolem Gniewino 15-08-2017 11:00 4:4 (4:1)
Powiśle Dzierzgoń Orkan Rumia 15-08-2017 14:00 0:2 (0:1)
Grom Nowy Staw Gedania Gdańsk 15-08-2017 14:00 6:3 (3:0)
Radunia Stężyca Bytovia II Bytów 15-08-2017 15:00 2:0 (2:0)
GKS Kolbudy Cartusia Kartuzy 15-08-2017 17:00 2:2 (1:2)
Jaguar Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 15-08-2017 17:00 2:0 (2:0)
Pogoń Lębork Anioły Garczegorze 15-08-2017 17:00 2:1 (0:0)
Sokół Wyczechy KTS-K Luzino 15-08-2017 17:30 2:6 (1:2)
Start Miastko Gryf Słupsk 27-09-2017 17:00 4:3 (0:0)


4.kolejka

Stolem Gniewino Pogoń Lębork 19-08-2017 11:00 1:1 (0:1)
Gedania Gdańsk Start Miastko 19-08-2017 11:00 3:0 (2:0)
Sokół Wyczechy Grom Nowy Staw 19-08-2017 11:00 0:5 (0:3)
Cartusia Kartuzy Jaguar Gdańsk 19-08-2017 11:00 2:4 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Powiśle Dzierzgoń 19-08-2017 15:00 0:1 (0:0)
Orkan Rumia KTS-K Luzino 19-08-2017 16:00 1:4 (0:2)
Gryf Słupsk Arka II Gdynia 19-08-2017 17:00 1:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Anioły Garczegorze 20-08-2017 15:00 0:0 (0:0)
Radunia Stężyca GKS Kolbudy 20-08-2017 15:00 3:4 (1:3)


5.kolejka

Start Miastko Sokół Wyczechy 25-08-2017 18:00 8:1 (5:1)
KTS-K Luzino Kaszubia Kościerzyna 26-08-2017 13:00 1:0 (1:0)
GKS Kolbudy Bytovia II Bytów 26-08-2017 15:00 0:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Cartusia Kartuzy 26-08-2017 16:00 4:1 (0:1)
Grom Nowy Staw Orkan Rumia 26-08-2017 16:00 3:2 (0:2)
Anioły Garczegorze Stolem Gniewino 26-08-2017 16:10 1:3 (1:1)
Jaguar Gdańsk Radunia Stężyca 26-08-2017 17:00 0:2 (0:2)
Arka II Gdynia Gedania Gdańsk 27-08-2017 11:00 2:1 (1:1)
Pogoń Lębork Gryf Słupsk 27-08-2017 17:00 1:0 (1:0)


6.kolejka

Gedania Gdańsk Pogoń Lębork 02-09-2017 11:00 1:2 (1:2)
Orkan Rumia Start Miastko 02-09-2017 11:00 3:3 (3:1)
Cartusia Kartuzy KTS-K Luzino 02-09-2017 11:00 1:2 (0:0)
Sokół Wyczechy Arka II Gdynia 02-09-2017 15:00 0:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Grom Nowy Staw 02-09-2017 15:00 1:2 (0:0)
GKS Kolbudy Jaguar Gdańsk 02-09-2017 15:00 0:0 (0:0)
Radunia Stężyca Powiśle Dzierzgoń 02-09-2017 16:00 2:1 (0:0)
Gryf Słupsk Anioły Garczegorze 02-09-2017 17:00 3:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Stolem Gniewino 03-09-2017 11:00 1:2 (0:2)


7.kolejka

Pogoń Lębork Sokół Wyczechy 09-09-2017 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Gryf Słupsk 09-09-2017 11:00 2:2 (1:1)
Jaguar Gdańsk Bytovia II Bytów 09-09-2017 16:00 4:3 (2:2)
Powiśle Dzierzgoń GKS Kolbudy 09-09-2017 16:00 1:1 (1:1)
KTS-K Luzino Radunia Stężyca 09-09-2017 16:00 1:3 (1:1)
Grom Nowy Staw Cartusia Kartuzy 09-09-2017 16:00 4:2 (0:1)
Start Miastko Kaszubia Kościerzyna 09-09-2017 17:00 0:6 (0:2)
Arka II Gdynia Orkan Rumia 10-09-2017 11:00 2:1 (1:1)
Anioły Garczegorze Gedania Gdańsk 10-09-2017 14:10 2:1 (2:0)


8.kolejka

Cartusia Kartuzy Start Miastko 16-09-2017 11:00 4:3 (2:1)
Gedania Gdańsk Stolem Gniewino 16-09-2017 14:00 1:2 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Arka II Gdynia 16-09-2017 15:00 4:3 (2:2)
GKS Kolbudy KTS-K Luzino 16-09-2017 15:00 2:1 (2:0)
Orkan Rumia Pogoń Lębork 16-09-2017 16:00 0:1 (0:0)
Jaguar Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 16-09-2017 16:00 2:0 (1:0)
Sokół Wyczechy Anioły Garczegorze 16-09-2017 17:00 1:6 (0:1)
Bytovia II Bytów Gryf Słupsk 17-09-2017 11:00 2:0 (2:0)
Radunia Stężyca Grom Nowy Staw 17-09-2017 15:00 4:5 (2:1)


9.kolejka

Stolem Gniewino Sokół Wyczechy 23-09-2017 13:00 7:2 (3:0)
Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 23-09-2017 14:00 3:0 (1:0)
Grom Nowy Staw GKS Kolbudy 23-09-2017 15:00 3:1 (2:0)
Powiśle Dzierzgoń Bytovia II Bytów 23-09-2017 16:00 3:0 (0:0)
KTS-K Luzino Jaguar Gdańsk 23-09-2017 16:00 2:1 (0:0)
Pogoń Lębork Kaszubia Kościerzyna 23-09-2017 16:30 2:2 (0:1)
Start Miastko Radunia Stężyca 23-09-2017 17:00 0:4 (0:0)
Arka II Gdynia Cartusia Kartuzy 24-09-2017 11:00 0:2 (0:1)
Anioły Garczegorze Orkan Rumia 24-09-2017 14:10 1:3 (0:0)


10.kolejka

Kaszubia Kościerzyna Anioły Garczegorze 30-09-2017 15:00 2:2 (0:1)
GKS Kolbudy Start Miastko 30-09-2017 15:00 4:0 (0:0)
Sokół Wyczechy Gryf Słupsk 30-09-2017 16:00 0:6 (0:1)
Orkan Rumia Stolem Gniewino 30-09-2017 16:00 1:2 (1:1)
Jaguar Gdańsk Grom Nowy Staw 30-09-2017 16:00 1:3 (0:3)
Powiśle Dzierzgoń KTS-K Luzino 30-09-2017 16:00 1:1 (0:1)
Bytovia II Bytów Gedania Gdańsk 01-10-2017 11:00 1:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Pogoń Lębork 01-10-2017 11:00 1:1 (0:1)
Radunia Stężyca Arka II Gdynia 01-10-2017 15:00 2:0 (1:0)


11.kolejka

Gedania Gdańsk Sokół Wyczechy 07-10-2017 11:00 8:2 (1:0)
Stolem Gniewino Kaszubia Kościerzyna 07-10-2017 13:00 0:1 (0:1)
Gryf Słupsk Orkan Rumia 07-10-2017 14:00 5:0 (4:0)
Grom Nowy Staw Powiśle Dzierzgoń 07-10-2017 15:00 4:0 (3:0)
KTS-K Luzino Bytovia II Bytów 07-10-2017 16:00 2:1 (2:0)
Start Miastko Jaguar Gdańsk 07-10-2017 16:00 0:2 (0:1)
Pogoń Lębork Radunia Stężyca 07-10-2017 16:00 0:1 (0:0)
Arka II Gdynia GKS Kolbudy 08-10-2017 11:00 2:1 (2:1)
Anioły Garczegorze Cartusia Kartuzy 08-10-2017 14:10 2:1 (1:0)


12.kolejka

Kaszubia Kościerzyna Gryf Słupsk 14-10-2017 11:00 3:3 (2:1)
Cartusia Kartuzy Stolem Gniewino 14-10-2017 11:00 0:3 (0:2)
GKS Kolbudy Pogoń Lębork 14-10-2017 14:00 0:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Start Miastko 14-10-2017 14:00 2:2 (0:0)
Orkan Rumia Gedania Gdańsk 14-10-2017 15:00 1:1 (0:0)
Jaguar Gdańsk Arka II Gdynia 14-10-2017 15:00 2:1 (0:0)
KTS-K Luzino Grom Nowy Staw 14-10-2017 15:00 0:4 (0:4)
Bytovia II Bytów Sokół Wyczechy 15-10-2017 11:00 2:1 (0:0)
Radunia Stężyca Anioły Garczegorze 15-10-2017 15:00 3:2 (2:1)


13.kolejka

Arka II Gdynia Powiśle Dzierzgoń 21-10-2017 11:00 5:2 (2:1)
Stolem Gniewino Radunia Stężyca 21-10-2017 11:00 2:3 (1:0)
Gedania Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 21-10-2017 11:00 0:2 (0:2)
Grom Nowy Staw Bytovia II Bytów 21-10-2017 13:00 1:1 (0:0)
Gryf Słupsk Cartusia Kartuzy 21-10-2017 14:00 3:0 (0:0)
Sokół Wyczechy Orkan Rumia 21-10-2017 14:00 3:2 (0:1)
Start Miastko KTS-K Luzino 21-10-2017 15:00 4:1 (3:0)
Pogoń Lębork Jaguar Gdańsk 21-10-2017 15:00 3:1 (2:0)
Anioły Garczegorze GKS Kolbudy 22-10-2017 14:10 3:1 (1:1)


14.kolejka

Cartusia Kartuzy Gedania Gdańsk 28-10-2017 11:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Sokół Wyczechy 28-10-2017 13:00 3:0 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Pogoń Lębork 28-10-2017 14:00 0:3 (0:0)
Grom Nowy Staw Start Miastko 28-10-2017 14:00 3:0 (0:0)
KTS-K Luzino Arka II Gdynia 28-10-2017 15:00 2:0 (0:0)
Bytovia II Bytów Orkan Rumia 29-10-2017 11:00 1:0 (0:0)
Radunia Stężyca Gryf Słupsk 29-10-2017 14:00 0:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Anioły Garczegorze 25-11-2017 13:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Stolem Gniewino 25-11-2017 13:00 -:- (-:-)


15.kolejka

Arka II Gdynia Grom Nowy Staw 04-11-2017 11:00 0:2 (0:0)
Stolem Gniewino Jaguar Gdańsk 04-11-2017 11:00 1:1 (1:0)
Gedania Gdańsk Radunia Stężyca 04-11-2017 11:00 1:8 (0:3)
Start Miastko Bytovia II Bytów 04-11-2017 13:00 0:0 (0:0)
Pogoń Lębork KTS-K Luzino 04-11-2017 13:00 0:4 (0:1)
Gryf Słupsk GKS Kolbudy 04-11-2017 13:00 2:0 (0:0)
Sokół Wyczechy Cartusia Kartuzy 04-11-2017 14:00 0:7 (0:0)
Orkan Rumia Kaszubia Kościerzyna 05-11-2017 12:00 2:3 (0:0)
Anioły Garczegorze Powiśle Dzierzgoń 05-11-2017 14:10 5:0 (4:0)


16.kolejka

Cartusia Kartuzy Orkan Rumia 11-11-2017 11:00 1:2 (0:0)
Gedania Gdańsk GKS Kolbudy 11-11-2017 13:00 0:3 (0:2)
Powiśle Dzierzgoń Stolem Gniewino 11-11-2017 13:00 1:1 (0:0)
Grom Nowy Staw Pogoń Lębork 11-11-2017 13:00 4:0 (1:0)
Jaguar Gdańsk Gryf Słupsk 11-11-2017 14:00 4:4 (1:3)
Bytovia II Bytów Kaszubia Kościerzyna 12-11-2017 11:00 0:1 (0:1)
Start Miastko Arka II Gdynia 12-11-2017 12:00 1:1 (1:1)
Radunia Stężyca Sokół Wyczechy 12-11-2017 13:00 12:0 (5:0)
KTS-K Luzino Anioły Garczegorze 12-11-2017 13:00 0:0 (0:0)


17.kolejka

Arka II Gdynia Bytovia II Bytów 17-11-2017 11:00 2:2 (0:0)
Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 18-11-2017 11:00 1:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Cartusia Kartuzy 18-11-2017 11:00 0:0 (0:0)
Pogoń Lębork Start Miastko 18-11-2017 13:00 3:1 (1:0)
Stolem Gniewino KTS-K Luzino 18-11-2017 13:00 2:0 (2:0)
Gryf Słupsk Powiśle Dzierzgoń 18-11-2017 13:00 2:0 (1:0)
Sokół Wyczechy GKS Kolbudy 18-11-2017 13:00 0:6 (0:3)
Orkan Rumia Radunia Stężyca 19-11-2017 12:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Grom Nowy Staw 19-11-2017 13:10 -:- (-:-)


18.kolejka



19.kolejka



20.kolejka



21.kolejka



22.kolejka



23.kolejka



24.kolejka



25.kolejka



26.kolejka



27.kolejka



28.kolejka



29.kolejka



30.kolejka



31.kolejka



32.kolejka



33.kolejka



34.kolejka



Mapa Strony