TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

Wirtualna wycieczka

Drużyny » Sezon 2018/2019 » Pierwszy Zespół » Jesień 2019



ARKA GDYNIA SSA - PIERWSZY ZESPÓŁ JESIEŃ 2019


W górnym rządzie od lewej: Azer Busuladzić,  Marcin Budziński, Damian Zbozień, Fabian Serrarens, Frederik Helstrup, Christian Maghoma, Jakub Wilczyński, Marko Vejinović, Adam Deja, Luka Marić, Davit Skhirtladze, Michał Kopczyński.
 
W środkowym rzędzie od lewej: Marek Gaduła - fizjoterapeuta, koordynator sztabu medycznego, Piotr Jasiński – fizjoterapeuta, Jakub Wawszczyk, Kamil Antonik, Marcus da Silva, Adam Marciniak, Marcin Staniszewski, Pavels Steinbors, Kacper Krzepisz, Adam Danch, Maciej Jankowski, Mateusz Stępień, Jan Łoś,  Marek Latos - specjalista odnowy biologicznej, Paweł Bednarczyk – kierownik drużyny.

W dolnym rzędzie od lewej: Michał Nalepa, Rafał Siemaszko, Michael Olczyk,  Łukasz Radzimiński – trener przygotowania motorycznego i diagnostyki, Daniel Myśliwiec – asystent trenera, Mihajlo Trajković – asystent trenera, Aleksandar Rogić – I trener, Krzysztof Sobieraj – asystent trenera, Jarosław Krupski - trener bramkarzy, Nando Garcia, Mateusz Młyński, Samu Araujo.


Sztab szkoleniowy

Mihajlo Trajković
Mihajlo Trajković
Asystent trenera

Krzysztof Sobieraj
Krzysztof Sobieraj
Asystent trenera

Jakub Frydrych
Jakub Frydrych
Asystent trenera

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Łukasz Radzimiński
Łukasz Radzimiński
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki

Piotr Jasiński
Piotr Jasiński
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Marcin Uznański
Marcin Uznański
Fizjoterapeuta

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Kierownik drużyny



Bramkarze

Pavels Steinbors
Pavels Steinbors
Numer: 1

Kacper Krzepisz
Kacper Krzepisz
Numer: 30



Obrońcy

Adam Marciniak
Adam Marciniak
Numer: 17

Michael Olczyk
Michael Olczyk
Numer: 21

Luka Marić
Luka Marić
Numer: 23

Adam Danch
Adam Danch
Numer: 26

Damian Zbozień
Damian Zbozień
Numer: 33

Jakub Wawszczyk
Jakub Wawszczyk
Numer: 46



Pomocnicy

Marcus da Silva
Marcus da Silva
Numer: 8

Marko Vejinović
Marko Vejinović
Numer: 10

Michał Nalepa
Michał Nalepa
Numer: 14

Adam Deja
Adam Deja
Numer: 16

Kamil Antonik
Kamil Antonik
Numer: 18

Santi Samanes
Santi Samanes
Numer: 19

Azer Busuladzić
Azer Busuladzić
Numer: 22

Marcin Budziński
Marcin Budziński
Numer: 27

Mateusz Młyński
Mateusz Młyński
Numer: 35

Mateusz Stępień
Mateusz Stępień
Numer: 37



Napastnicy

Maciej Jankowski
Maciej Jankowski
Numer: 7

Rafał Siemaszko
Rafał Siemaszko
Numer: 11

Jan Łoś
Jan Łoś
Numer: 31

Jakub Wilczyński
Jakub Wilczyński
Numer: 38

Fabian Serrarens
Fabian Serrarens
Numer: 91

Mapa Strony