TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Drużyny » Sezon 2018/2019 » Pierwszy Zespół » Jesień 2018



ARKA GDYNIA SSA - PIERWSZY ZESPÓŁ


W górnym rządzie od lewej: Adam Marciniak, Dawid Sołdecki, Frederik Helstrup, Luka Marić, Michał Molenda, Marcin Staniszewski, Pavels Steinbors, Kacper Krzepisz, Christian Maghoma, Damian Zbozień, Aleksandar Kolev, Oskar Repka

W środkowym rzędzie od lewej: Marcus da Silva, Nabil Aankour, Adrian Klimczak, Karol Danielak, Maciej Jankowski, Andrii Bogdanov, Goran Cvijanović, Michał Janota, Adam Danch, Robert Sulewski, Mariusz Sławek, Matusz Młyński, Tadeusz Socha

W dolnym rzędzie od lewej: Rafał Siemaszko, Michał Nalepa, Piotr Jasiński – fizjoterapeuta, Marek Gaduła - fizjoterapeuta, koordynator sztabu medycznego, Łukasz Radzimiński – trener przygotowania motorycznego i diagnostyki, Krzysztof Kapelan – trener przygotowania motorycznego, Zbigniew Smółka - I trener , Grzegorz Witt - II trener, Jarosław Krupski - trener bramkarzy, Paweł Bednarczyk – menedżer, Marek Latos - specjalista odnowy biologicznej, Luka Zarandia, Jan Łoś


Sztab szkoleniowy

Grzegorz Witt
Grzegorz Witt
II Trener

Krzysztof Kapelan
Krzysztof Kapelan
Asystent trenera

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Marek Gaduła
Marek Gaduła
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Łukasz Radzimiński
Łukasz Radzimiński
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki

Piotr Jasiński
Piotr Jasiński
Fizjoterapeuta

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Menedżer klubu



Bramkarze

Pavels Steinbors
Pavels Steinbors
Numer: 1

Kacper Krzepisz
Kacper Krzepisz
Numer: 30



Obrońcy

Tadeusz Socha
Tadeusz Socha
Numer: 2

Dawid Sołdecki
Dawid Sołdecki
Numer: 4

Adam Marciniak
Adam Marciniak
Numer: 17

Luka Marić
Luka Marić
Numer: 23

Adam Danch
Adam Danch
Numer: 26

Damian Zbozień
Damian Zbozień
Numer: 33

Robert Sulewski
Robert Sulewski
Numer: 44



Pomocnicy

Marcus da Silva
Marcus da Silva
Numer: 8

Nabil Aankour
Nabil Aankour
Numer: 9

Luka Zarandia
Luka Zarandia
Numer: 10

Michał Nalepa
Michał Nalepa
Numer: 14

Karol Danielak
Karol Danielak
Numer: 18

Adrian Klimczak
Adrian Klimczak
Numer: 19

Goran Cvijanović
Goran Cvijanović
Numer: 20

Michał Janota
Michał Janota
Numer: 22

Andrii Bogdanov
Andrii Bogdanov
Numer: 90



Napastnicy

Maciej Jankowski
Maciej Jankowski
Numer: 7

Rafał Siemaszko
Rafał Siemaszko
Numer: 11

Jan Łoś
Jan Łoś
Numer: 31

Aleksandar Kolev
Aleksandar Kolev
Numer: 92

Mapa Strony