TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.12.2023

Wojciech Łobodziński trenerem listopada Fortuna 1 Ligi

Wojciech Łobodziński został wybrany trenerem listopada Fortuna 1 Ligi. Nagroda wręczana jest we współpracy ze sponsorem ligi firmą INEA.

Arka Gdynia przez cały listopad i październik pozostawała niepokonana. Żółto-niebiescy umacniali się na pozycji lidera Fortuna 1 Ligi, dzięki między innymi wygranej w Derbach Trójmiasta z Lechią Gdańsk. Gdynianie pokonali także Zagłębie Sosnowiec i Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Pod koniec każdego miesiąca kibice na profilu Fortuna 1 Ligi na Facebooku mogą zaprezentować swoje nominacje w kategorii trener miesiąca. W kolejnym etapie odbywa się głosowanie panelu ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, sponsora kategorii - firmy INEA, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Wojciech Łobodziński o nagrodę rywalizował z Mariuszem Misiurą i Piotrem Plewnią. Trener żółto-niebieskich uzyskał 14 głosów, szkoleniowiec Chrobrego Głogów uzyskał 7 głosów, a trener Znicza Pruszków 1 głos.

TRENERZY MIESIĄCA FORTUNA 1 LIGI 2023/2024:

- LIPIEC/SIERPIEŃ 2023 - RADOSŁAW BELLA (MIEDŹ LEGNICA),

- WRZESIEŃ 2023 - ADAM NOCOŃ (ODRA OPOLE),

- PAŹDZIERNIK 2023 - WOJCIECH ŁOBODZIŃSKI (ARKA GDYNIA),

- LISTOPAD 2023 - WOJCIECH ŁOBODZIŃSKI (ARKA GDYNIA).Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia