TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.11.2012

Trzy dni w hali. We wtorek spotkanie z kibicami.

W poniedziałek rozpoczął się ostatni etap treningów przed urlopami. Ze względu na zabiegi związane z renowacją boiska treningowego do środy nasz sztab szkoleniowy będzie musiał skupić się na zajęciach w hali  gier.

 

Jak wspomniał sprawujący obecnie obowiązki pierwszego szkoleniowca trener Paweł Sikora są to zajęcia, które mają  w okresie roztrenowania odpowiednie natężenie związane zarówno z obciążeniami jak i niezbędnymi interwałami, które  pozwalają utrzymać organizmy piłkarzy w odpowiednim rytmie. Po uzyskaniu wyników przeprowadzonych w ub. tygodniu badań każdy otrzyma dodatkowe wytyczne dotyczące zajęć indywidualnych w okresie urlopowym.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0025_f67cb16cd895731b79988ee82fb008f2.jpg

 

Dlatego dziś mieliśmy ponownie mini turniej piłki halowej.  Cztery zespoły rywalizowały w meczach o maksymalnym czasie 4 minut. Zespół, który zdobywał dwie bramki wygrywał i  zostawał na boisku, podobnie było przy prowadzeniu jedną bramką. W przypadku remisu po upływie 4 minut obie ekipy schodziły z parkietu.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0019_4baa4be9386920c8d6f64ad00224a572.jpg

 

Zlikwidowano jednak system gry turniejowej, aby uniknąć „niezdrowej” rywalizacji i kontuzji. W takiej atmosferze gra sprawiała wszystkim radość i nie brak owalom popisów technicznych. W roli „lotnych” bramkarzy dobrze sobie radzili m.in. Dariusz Formella, Krzysztof Sobieraj i Peres Benevente. Z kolei instynkt strzelecki wykazywali m.in. Maciej Szlaga i Michał Szromnik.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0003_6c6c7fe50e0afc5789d94d40fa40bdc6.jpg

 

Jedynie Damian Krajanowski w przerwie zajęć  indywidualnych z szefem sztabu medycznego Markiem Gadułą spoglądał na kolegów z boku. On do końca pozostanie ze względu na naciągnięcie mięśnia podudzia  w rytmie indywidualnych zabiegów i rehabilitacji. 

 

Jutro  zapraszamy na godz.18.00  Kibiców do restauracji „Olimpijska 5 Sports Bar& Restaurant” na spotkanie podsumowujące rundę jesienną pierwszego zespołu.

 

Na spotkaniu obecni będą:  wiceprezes Michał Globisz, trener Paweł Sikora oraz Marcus Da Silva, wybrany na najlepszego zawodnika rundy przez Kibiców głosujących w naszych tradycyjnych sondach po meczach w Gdyni.

 

Obecny będzie także Julien Tadrowski, który wygrał podobny plebiscyt prowadzony przez stronę kibiców arkowcy.pl.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia