TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.09.2012

Już ponad 7000 profili na mecz reprezentacji Polski U-21 w Gdyni!

Prezydent Miasta Gdyni oraz Polski Związek Piłki Nożnej zapraszają  na Mecz Reprezentacji Polski i Portugalii U-21 w piłce nożnej, który odbędzie się 10 września br. o godzinie 17.30 na Stadionie Miejskim w Gdyni przy ulicy Olimpijskiej.

 

Wejście na mecz będzie możliwe na podstawie bezpłatnych zaproszeń po okazaniu dowodu tożsamości (zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych). Jedna osoba będzie mogła otrzymać tylko jedno zaproszenie. Radzimy wcześniej zaopatrzyć się w wejściówkę.

 

Kibice zarejestrowali już na to wydarzenie ponad 7000 profili! 

 

UWAGA! WSZYSTKIE  NIEODEBRANE REZERWACJE ZOSTANĄ ANULOWANE PO ZAMKNIĘCIU KAS W NIEDZIELĘ 9 WRZEŚNIA! W PONIEDZIAŁEK W DNIU MECZU MIEJSCA WCZEŚNIEJSZYCH REZERWACJI BĘDĄ ZWOLNIONE DO PONOWNEJ DYSTRUBUCJI (W KASACH STADIONU!)

 

PROSIMY O ODBIÓR AKTUALNYCH REZERWACJI DO NIEDZIELI DO GODZ. 18.00.

 

 Możliwość rezerwacji poprzez zalogowanie się do systemu na stronie internetowej www.bilety.gosirgdynia.pl

 Odbiór zaproszeń na podstawie dokumentu tożsamości w kasach Stadionu Miejskiego

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/1-_ma%C5%82y_(2)_bc110d9e7d3ed13c7c35b70a4d0de6a9.jpg

 

Pierwszy mecz reprezentacji U-21 Polski i Portugalii rozegrany został  6 października ubiegłego roku w  Rio Maior i zakończył się remisem 1:1. Oprócz Polski i Portugalii, w grupie 6 eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy rywalizują jeszcze Rosja, Albania i Mołdawia.

 

6 września, a więc na cztery dni przed spotkaniem w Gdyni z Portugalią, Polacy zmierzą się w Jekaterynburgu z Rosją. To dwie ostatnie kolejki eliminacji w grupie 6. Aby mieć szanse na awans do przyszłorocznego finałowego turnieju w Izraelu, nasza reprezentacja U-21 musi zdobyć w nich przynajmniej cztery punkty.

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania i uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 

Więcej szczegółów na stronie www.gosirgdynia.pl               
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia