TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.07.2012

Piotr Kuklis odchodzi z Arki. Rzuchowski po testach medycznych.

Rozmowy kontraktowe z Piotrem Kuklisem dzisiaj znalazły swój finał. Ostatecznie rozbieżności finansowe między możliwościami  klubu, a oczekiwaniami zawodnika okazały się zbyt duże, a więc zawodnik ostatecznie podjął decyzję, że nowego kontraktu nie podpisze.

 

Piotrowi dziękujemy za występy w żólto-niebieskich barwach, za chwile radości które nam dał zdobywając bramki w ub. sezonie. Jednocześnie życzymy mu powodzenia w dalszej karierze. "Kuki" rozegrał w Arce w lidze i Pucharze Polski łącznie 35 spotkań, w których zdobył 10 bramek. Debiutował w meczu z Wartą 23 lipca 2011 roku. 

 

Jednocześnie informujemy, że zgodę na udział w testach w Widzewie Łódź otrzymał Peres Benevente. Zawodnik ten ostatnio przebywał na testach w Piaście Gliwice. Przypomnijmy, że zgodę na udział w obozie przygotowawczym z łódzkim zespołem otrzymał Jakub Kowalski.

 

Na testach medycznych przebywał Michał Rzuchowski, młodzieżowiec testowany w naszym klubie. Czekamy na ich wyniki, gdyż od nich uzależniona jest dalsza procedura kontraktowa.

 

tr

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia