TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.05.2012

Sprawdź gdzie można wygrać bilety na ostatni mecz w tym sezonie!

W najbliższą niedzielę Arka po raz ostatni w tym sezonie stanie do walki o 3 punkty w Gdyni! Poniżej podpowiadamy w jaki sposób można zdobyć wejściówki!

 

Przede wszystkim gorąco zachęcamy do śledzenia naszego oficjalnego profilu na facebooku i brania udziału w cyklicznych zabawach ogłaszanych przed meczami. 

 

Poza zabawami organizowanymi przez klub, zachęcamy do udziału w licznych konkursach organizowanych przez naszych partnerów:

 

1. Dzień przed każdym meczem Radio Eska przygotowuje dla Was 14 biletów do wygrania. Wystarczy zadzwonić do redakcji w popołudniowym programie między 15.00-18.00 - pierwsze 14 osób wygrywa!

 

2. Jutro w Dzienniku Bałtyckim znajdziecie pytanie konkursowe. Dziesięć pierwszych osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi wygrywa bilety na mecz.

 

3. Kolejnym partnerem radiowym, który przygotował dla Was bilety jest Radio Plus. Wystarczy uważnie słuchać radia, by w momencie ogłoszenia konkursu przez redaktora zadzwonić i wygrać podwójne zaproszenie na mecz. Do wygrania 10 podwójnych wejściówek!

 

4. Podobnie warto słuchać Radia Kaszebe, które niedawno dołączyło do grona naszych partnerów medialnych. W tej stacji również będzie można zdobyć wejściówki na mecz. 

 

5. W celu wygrania biletu zapraszamy także na naszą oficjalną stronę u naszego partnera EKSTRAKLASA.NET.

 

6. Ponadto U7, nasz wieloletni Partner oraz fundator nagrody w konkursie organizowanym w przerwie meczowej, organizuje u siebie podczas imprezy Cosmic Bowling konkurs, w którym do wygrania są 3 wejściówki na najbliższy mecz!

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWYPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia