TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.04.2012

Nowe zakazy klubowe.

Informujemy, że klub wydał kolejne zakazy klubowe. Od rozpoczęcia rozgrywek w 2012 roku łącznie wydano 8 zakazów klubowych. Nałożono kary od 4 do  24 miesięcy.

 

4 osoby ukarano zakazem za wnoszenie i spożywanie alkoholu na terenie imprezy masowej.

 

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym  Regulaminem Imprezy Masowej,  zabrania się wnoszenia, posiadania i spożywania napojów alkoholowych. Ponadto zgodnie z Ustawą o Bezpieczeństwie Imprez Masowych fakt wnoszenia, posiadania i spożywania napojów alkoholowych jest wykroczeniem i skutkuje  prowadzeniem przez Policję stosownych odrębnych  czynności.

 

3 osoby ukarano za wtargnięcie na płytę boiska.

 

Przypominamy, że zgodnie z postanowieniami zawartymi w Rozdziale IV paragraf 4, pkt 5, Regulaminu Imprezy Masowej, zabrania się wstępu na miejsca nie przeznaczone dla publiczności. Zakaz w szczególności dt. pola gry. 

 

1 osoba została ukarana za niewykonywanie poleceń służb informacyjnych - stewardów.

 

Przypominamy, że zgodnie z postanowieniami zawartymi w Rozdziale III paragraf 3 pkt.1 ppkt. d) Regulaminu Imprezy Masowej, uczestnik imprezy jest obowiązany stosować się do zarządzeń i poleceń pracowników służby informacyjnej i porządkowej organizatora imprezy oraz spikera.

 

 

Apelujemy do kibiców o przestrzeganie regulaminów i stosowanie się do poleceń stewardów. Przypominamy, że obiekt jest monitorowany i każde negatywne zachowanie jest rejestrowane.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia