TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

07.04.2012

Pomeczowa konferencja: Zasłużone zwycięstwo Arki

Petr Nemec (Arka Gdynia):

- Myślę, że to było zasłużone zwycięstwo, chociaż gospodarze się starali przez dziewięćdziesiąt minut. Nasze dwie pierwsze bramki na początku spotkania ustaliły wynik. Później podwyższyliśmy na 3:1 i w samej końcówce pozwoliliśmy sobie strzelić na 3:2. Zrobił się rzeczywiście dramat, ale i tak uważam, że na tym ciężkim boisku, tym bardziej jeszcze jak padało, to była dobra walka. Dziękuję.


Artur Skowronek (Ruch Radzionków):

 
- Należą się na pewno pochwały i dla trenera jak i całego zespołu Arki. Jest on na pewno dalej w grze o najwyższe cele, czyli walczą o awans do Ekstraklasy. Przegrana chłopaków świadczy o sile ofensywnej Arki, którą chcieliśmy na pewno zdominować presingiem przez cały początek spotkania, ale ewidentnie przespaliśmy ten początek i też dlatego dzisiaj przegraliśmy całe to spotkanie.
 
Wszyscy kibice Ruchu Radzionków na pewno chcieliby oglądać takie właśnie Cidry, jak to wyglądało po stracie drugiej bramki. Na pewno do tego będziemy dążyć i oni są dopiero teraz tego świadomi. Dzisiaj przegrywaliśmy 2:0 z Arką, a później gonić taki wynik, to strasznie ciężka sprawa. Powiedzieliśmy sobie w szatni, że teraz interesuje nas tylko i wyłącznie Polonia Bytom i to, że do 27 maja czyli do ostatniej kolejki zostawimy na każdym spotkaniu serce dla Ruchu Radzionków.
 
źródło: ruchradzionkow.comPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia