TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.03.2012

Wizyta na Checzy

Zgodnie z zapowiedziami Petr Nemec wprowadza swój zespół w mikrocykl przedmeczowy. Dlatego dzisiejsze zajęcia trwały zaledwie 60 minut i przypominały trening, który zwykle towarzyszy piłkarzom na dzień przed meczem.

 

Murawa o tej porze roku wymaga jeszcze specjalnego traktowania i jej eksploatacja nie może być zbyt intensywna, dlatego po wczorajszym treningu na bocznym boisku GOSiR dziś arkowcom przyszło ćwiczyć na obiekcie Checzy Gdynia. Po kilku minutach rozgrzewki i zapoznania się z nowym podłożem żółto-niebiescy podzielili się na pary i kolejne ćwiczenia przeprowadzali właśnie w dwójkach. Ich specyfika polegała na podnoszeniu techniki i dynamiki piłkarzy, a na koniec treningu arkowcy skupili się na tym co najważniejsze, czyli na skuteczności.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0846_kopia_76eb5ec8c05e096e5d6ec6a61c6cb51c.jpg

 

Nasza drużyna trenowała dziś w składzie personalnym identycznym do wczorajszego. Normalnie ćwiczyła także trójka zawodników, która wczoraj musiała przejść dodatkowy trening szybkościowo-wytrzymałościowy, czyli Jęrzejowski, Mazurkiewicz i Niedziela. Ten ostatni pozostaje jednak wciąż pod ścisłą kontrolą i dlatego nie może być poddawany zbyt dużym obciążeniom.

 

Wciąż poza treningiem pozostają poddani ostatnio zabiegom Krystian Żołnierewicz i Petr Benat. Młody obrońca Arki ostatnio przechodził rehabilitację w poznańskiej klinice Rehasport, ale już od jutra ma dochodzić do pełni zdrowia w Gdyni. Czeski pomocnik z kolei do Trójmiasta ma powrócić w sobotę.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0797_kopia_1eb14ff78d6a3a9ab8c48b07faed268e.jpg

 

Jutro o godz. 15.00 w ramach jednostki treningowej Arkowcy na bocznym boisku przy ul. Olimpijskiej rozegrają grę kontrolną z Murkamem Przodkowo.

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia