TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.03.2012

Pomogliśmy Paulinie. Przekaż 1 procent!

W marcu 2006 roku Paulina (wówczas 26 letnia doktorantka zaangażowana w prace nad biopaliwami) uległa wypadkowi. Skomplikowana operacja neurologiczna uratowała Paulinie życie, ale w efekcie urazu lewa strona ciała została sparaliżowana.

Rozpoczęła się bolesna i mozolna rehabilitacja, dzięki której Paulina od nowa uczy się funkcjonować. Od stanu leżącego do ćwiczenia chodu (choć wciąż jeszcze używając wózka inwalidzkiego) dąży do samodzielnego chodzenia oraz odzyskania władzy w ręce. Postępy osiągnięte do tej pory są imponujące: Paulina chodzi z asekuracją na krótkich odcinkach, może w miarę samodzielnie funkcjonować w domu i na ułamek etatu podjęła pracę przez internet. Obecnie celem jest samodzielne poruszanie się bez wózka po mieszkaniu. Co najważniejsze - jest ogromna szansa na całkowity powrót do zdrowia.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/sledz3_c349a70e4796ef4ab0c8a3d2c42a4825.jpg

 

 

Niedawno w Akademii Morskiej w Gdyni odbyła się impreza charytatywna, którą klub oraz kibice wsparli gadżetami i upominkami. Nie zabrakło także śledzia, który mimo ciepłego okrycia uwijał się na parkiecie i pozował z sympatycznymi "rybkami" do zdjęć nie unikając przy tym zdecydowanych form przytulania się...

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/sledz2_35043259469b915e5cfa2a88c3101b0e.jpg

 

 

 

Najważniejsze że cel akcji został zrealizowany. Wciąż można pomóc Paulinie rozliczając się za 2011 rok przekazując  1%.

 

Przy okazji tej akcji oraz nieco wcześniejszej dla Nikodema, warto przypomnieć, że Klub w różnej formie uczestniczył w ciągu ostatnich miesięcy w ponad 40 imprezach. Było to przekazywanie gadżetów do licytacji,  czynny udział zawodników, wsparcie finansowe poprzez piłkarzy i pracowników klubu, fundowanie przyborów szkolnych i pomocy naukowych  takich jak np. komputer.  Ciekawostką jest fakt gdzie najdalej na prośbę jednej z osób zawędrował klubowy proporczyk. Został wysłany aż do Chin! Zawsze jeśli możemy wspieramy potrzebujących.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia