TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

01.03.2012

Arka wróciła do domu

W środę krótko przed północą autokar z piłkarzami Arki na pokładzie, jadący z berlińskiego lotniska, dotarł do Gdyni. Cała podróż odbyła się bardzo sprawnie i obyło się bez większych opóźnień.

 

Wyjeżdżając z Side, żółto-niebieskim towarzyszyła wyjątkowo chłodna i mało przyjemna pogoda, więc rozstanie z Turcją stało się zdecydowanie łatwiejsze. Adaptacja do warunków panujących w Trójmieście nie powinna być trudna, bo miniona noc była ciepła i niewiele odbiegająca od tego, co towarzyszyło drużynie przez ostatnie dziesięć dni.

 

Mimo zmęczenia podróżą, humory wszystkim dopisywały. Arkowcy mają bowiem świadomość, że zgrupowanie zostało solidnie przepracowane i z pewnością zaowocuje to dobrymi wynikami w lidze. Poza tym kadra zawodnicza została wzmocniona kolejnymi piłkarzami, którzy powinni sprzyjać podniesieniu sportowej wartości naszej drużyny. Teraz przed nami już tylko ostatnia prosta przed inauguracją wiosny i wznowienia rywalizacji w Pucharze Polski.

 

Zapraszamy do obejrzenia do materiału Arki TV, który przybliży przebieg wczorajszej podróży żółto-niebieskich do Gdyni.

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia