TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.12.2011

Oldboje tradycyjnie 1 stycznia o 12.00! Zapraszamy!

Po raz 22 zagrają oldboje Arki i Bałtyku w noworocznych derbach piłkarskich Gdyni. Przed rokiem padł remis 3:3 i Puchar obroniła Arka, która rok wcześniej wygrała 3:2.

Jak zwykle w samo południe 1 stycznia na stadionie Narodowym Rugby swój mecz rozegrają byłe gwiazdy i przyjaciele z dwóch gdyńskich klubów: Arki i Bałtyku. Wielu z nich podczas swojej kariery reprezentowało barwy obu drużyn więc spotkania mają wybitnie towarzyski charakter chociaż emocji i zaciętości w nich nigdy nie brakuje!

Tradycja tych spotkań sięga ...1981 roku. Wtedy wygrał Bałtyk. W ostatnich latach górą był Bałtyk (w 2008) i dwukrotnie Arka (w 2009 i 2010).  1 stycznia 2011 padł remis 3:3. Ogółem jak przedstawiają wersję wydarzeń oldboje bilans jest więc... "mniej więcej na remis".

W składach obu drużyn wystąpią m.in:

Arka: Żemojtel, Głąbiński, Pietrzykowski, Janusz Szewczyk, Ulanowski, Niciński, Faltyński, Witt, Kaszubowski, Korynt, Mądrzak, Ziółkowski. Trenerzy: Mieczysław Rajski i Czesław Boguszewicz
 
Bałtyk: Michniewicz, Dubicki, Cybulski, Feith, Jaskulski, Wasilewski, Włodarczyk, Martyniuk oraz Tomasz Wałdoch i Radosław Michalski. Trener Andrzej Bussler.
 
Mecz potrwa 2 x 40 minut.

Tak było podczas meczu na inaugurację 2011 roku TUTAJ

Wszystkich kibiców chcących powitać  Nowy Rok z gdyńską piłką i zaczerpnąć świeżego powietrza po "ciężkiej" sylwestrowej nocy zapraszamy!

trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia