TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.12.2011

Korporacja Budowlana "Dom Sp. z o.o." z Arką!

Miło jest nam poinformować, że zgodnie z komunikatem Rady Nadzorczej o nowym podziale kompetencji  w zakresie zadań dotyczących także pozyskiwania partnerów i sponsorów naszego klubu, dzięki działaniom Rady, klub pozyskał nowego sponsora głównego – Korporację Budowlaną Dom Sp. z o.o.

 

Spółka jest jednym z największych na północy Polski producentów elementów prefabrykowanych dla budownictwa. Równocześnie dynamicznie zdobywa również udział na rynku generalnego wykonawstwa, specjalizując się w szczególności w budowie mieszkań popularnych i . Siedziba i główny zakład Spółki  mieści się w w Kartoszynie na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Żarnowiec.

 

Realizując misję firmy, Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom klientów. Firma działa na rynku już od niemal 10 lat i łączą ją silne związki z Gdynią. Zapraszamy na stronę internetową spółki www.kbdom.pl

 

Witamy w żółto-niebieskiej rodzinie i wierzymy, że wkrótce inne firmy z Trójmiasta i regionu  pójdą w jej ślady!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia