TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.10.2011

Wygraj podwójną wejściówkę na mecz i unikatowy plakat drużyny!

Przypominamy o trwającym konkursie na profilu Arki na portalu Tiwtter! Licznik kibiców śledzących oficjalny profil Arki Gdynia na portalu Twitter.com przekroczył 100.  W takim razie, zgodnie z obietnicą uruchomiliśmy mały konkurs!

 

Zabawa polega na przeczytaniu pytania i udzieleniu na niego dokładnej odpowiedzi za pomocą portalu Twitter.com ( https://twitter.com/#!/ArkaGdyniaSSA ) odpowiadając na dowolnego żółto-niebieskiego Tweeta. Dla osoby, która poprawnie odpowie na poniższe pytanie czeka podwójna wejściówka na najbliższy mecz Arki w Gdyni oraz jeden z unikatowych plakatów kadry z podpisami piłkarzy. Rozstrzygnięcie konkursu w niedziele tj. 30 października o godz. 22.00, jeśli do tego czasu poprawną odpowiedź poda więcej niż jedna osoba o wygranej zadecyduje losowanie. Potencjalnego zwycięzcę powiadomimy wiadomością prywatną poprzez portal Twitter.  A oto pytanie:

 

Ile oficjalnych meczów w Arce Gdynia rozegrał Dariusz Fornalak - obecny trener Polonii Bytom?

 

Udanej zabawy! 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia