TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

12.10.2011

Trenerzy po meczu: Punkty są w Gdyni.

Pojedynek czeskich trenerów wygrał Petr Nemec.  Cieszył się także z przerwania passy bez wygranej na wyjeździe. Trener gospodarzy uznał, że jego drużyna zagrała najlepsze spotkanie, ale na doświadczony zespół Arki to było tym razem zbyt mało.

 

Petr Nemec:

 

Na pewno się cieszę z tego zwycięstwa bo wiem, że Arka nie wygrała meczu na wyjeździe przez półtora roku. Dziś to się zmieniło. Weszliśmy do meczu bardzo słabo. Pierwsze 15 minut nie graliśmy tego co sobie założyliśmy. Potem zaczęliśmy grać swoje, strzeliliśmy szybkie dwie bramki i to myślę zadecydowało. W II połowie kontrolowaliśmy grę, były sytuacje żeby ten wynik podwyższyć, ale zawodnicy mówili, że  „coś tam w sobotę zostawili”… Muszę im wierzyć.

 

Libor Pala:

 

My dziś zagraliśmy najlepszy dla oka mecz, ale go nie wygraliśmy. Chłopacy są załamani bo jak tu jestem był to nasz najlepszy mecz. Szkoda wyniku, bo ja przed meczem brałbym także w ciemno z Arką i remis, bo ma ona jedną klasę lepszych zawodników niż my mamy tych młodych. Arka wykorzystała nasze błędy, które doświadczeni gracze wyprowadzając kontry zakończyli bramkami. To się tylko liczy , nic innego. Punkty są w Gdyni.

 

tryb
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia