TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.09.2011

18-stka do Świnoujścia. Pobudzeni i zmotywowani.

Po przeprowadzeniu przedpołudniowych zajęć przed wyjazdem do Świnoujścia trener Petr Nemec  dokonał wyboru meczowej 18-stki. W kadrze meczowej znalazł się tym razem jako drugi bramkarz - Maciej Szlaga.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_5072_kopia_cd2dea74c6bf98c0b2c6469071821068.jpg

 

Tym razem zabraknie w niej Janusza Surdykowskiego i Piotra Kuklisa, którzy odczuwają skutki urazów, a także przeziębionego Pawła Czoski.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_5212_kopia_a76b4ca1a7930873374d51d344a53a0b.jpg

 

 Ponadto z zespołem nie pojechali: bramkarz Michał Szromnik, Radosław Strzelecki, Damian Rysiewski, Krzysztof Bułka, Jakub Kowalski oraz Marcin Budziński. Niektórzy z nich pojawią się w meczu rezerw na stadionie rugby, w niedzielę o godz. 11.00 z  Wietcisą Skarszewy.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_5079_kopia_4c224d8d5ccf47bfa1faf85fa3d6bc88.jpg

 

Dzisiejsze zajęcia zawierały kilka nowych elementów w stosunku do poprzednich jakie aplikowano zawodnikom przed wyjazdami. Zróżnicowanie zajęć podzielonych na gry, ćwiczenia w których rywalizowano o jak najlepsze i najskuteczniejsze wykończenie akcji strzałem miały na celu zwiąkszenie dynamiki u zawodników i ich pobudzenie. Wiemy, że sama otoczka tego meczu w wystarczający sposób  mobilizuje obie strony. Jak zapewnia nasz sztab trenerski, w Świnoujściu zostawili wielu znajomych i przyjaciół, ale od pierwszej do ostatniej minuty spotkania wraz z zespołem czynić będą wszystko aby 3 punkty przywieźć do Gdyni.

 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_4862_kopia_212eda62e9cebf4079861da332366d5c.jpg

 

Potwierdza to Sławomir Mazurkiewicz, którego tak jak i innych kilku graczy  z zespołu grających we Flocie jeszcze w ub. sezonie specjalnie przed tym meczem nie trzeba motywować.

 

Na boisku nie będzie sentymentów. Jedziemy tam wygrać i powiemy to naszym byłym kolegom prosto w oczy przed meczem. Przed i po spotkaniu będzie okazja do rozmów, ale na boisku odpuszczania nie będzie. Dla nas nie ma lepszego wyjścia z dołka jak wygrać i zdobyć 3 punkty w Świnoujściu. To byłby dobry moment na odbicie się i zmianę kierunku. Kolejny mecz gramy potem u siebie już w środę i jest szansa poprawić pozycje w tabeli. Nie wyobrażałem sobie jeszcze nie tak dawno, żebym mógł na stadionie Floty wyjść na mecz w roli kapitana drużyny przeciwnej. Taka jest piłka i nasz piłkarski los , że często się to zmienia. Na pewno wiemy o sobie tyle, że o sukcesie zadecyduje dyspozycja dnia i poziom gry całego zespołu. Musimy dać z siebie wszystko aby wygrać!

 

Miejmy nadzieję, że naszym zawodnikom szczęście przyniesie także nowe zdjęcie w strojach meczowych, jakie wykonaliśmy całej kadrze w dniu wczorajszym, a które można już zobaczyć TUTAJ.

 

Kadra na mecz z Flotą Świnoujście:

 

Bramkarze

1. Marcin Juszczyk

26. Maciej Szlaga

 

Obrońcy

4. Krzysztof Łągiewka

6. Omar Jarun

7. Wojciech Wilczyński

8.  Michał Płotka 

17. Mateusz Siebert

22. Damian Krajanowski

25. Sławomir Mazurkiewicz

 

Pomocnicy

14. Mateusz  Szwoch

16. Piotr Kasperkiewicz

18. Petr Benat

20. Marcin Radzewicz

23. Bartłomiej Niedziela

 

Napastnicy

2. Fabian   Słowiński 

15. Bartosz Flis

21. Ensar Arifović

27. Mirko Ivanovski

 

Przypominamy, że mecz będzie można śledzić w internecie także za pośrednictwem naszego nowego partnera medialnego - portalu www.ekstraklasa.net tutaj.


tr 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia