TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.07.2011

Juszczyk i Kasperkiewicz z kontraktami. Prochazka ...na nowo. Reszta czeka.

Dziś Arka na zgrupowaniu w Niemczech o 14.30 rozpocznie  sparing z Dynamo Drezno. Wezmą w nim już udział jako zawodnicy z podpisanymi kontraktami: bramkarz Marcin Juszczyk oraz Piotr Kasperkiewicz. Witamy oficjalnie na pokładzie Arki!

 

Kolejnymi zawodnicy którzy są blisko podpisania umów to: 

 

Omar Jarun o którym pisaliśmy wczoraj oraz Jakub Kowalski. W przypadku tego pierwszego czekamy na wyniki badań lekarskich, natomiast jeśli chodzi o Kowalskiego trwają ustalenia z UKS Łódź. Po dodatkowych badaniach jest Piotr Kuklis i w jego przypadku także blisko jest angaż do naszej drużyny. Na badaniach przed wyjazdem do Niemiec był także Radosław Strzelecki i jemu w szczególny sposób będzie się przyglądał trener Petr Nemec. 

 

Jemu oraz... Davidovi Prochazce.  Temu zawodnikowi, a nie Jiriemu o czym długo przekanani byliśmy mając takie dane ze zgrupowania naszej drużyny. Okazało się jednak, że testowany zawodnik to David Prochazka, pomocnik urodzony 30.10.1986 roku, mający 174 cm. Zgadza się jednak klub o k†órym pisaliśmy  - ostatnio grał w drugoligowym czeskim klubie Slovan Varnsdorf.  Tam zdobył 9 bramek. Tam grał także  Jiri, ale nie mamy informacji o tym żeby byli ...bliźniakami. Za wprowadzenie w błąd przepraszamy kibiców, media i także ...siebie.

 

tryb
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia