TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.07.2011

Arkowcy dotarli do Niemiec. Trzech ubyło - Omar Jarun z szansą na grę w Arce.

Jeszcze dziś do południa Arkowcy przeprowadzili  ostatni trening we Wronkach, a potem o 17.00 wyruszyli w drogę do Niemiec gdzie ich bazą treningową będzie miasteczko Grimma w okręgu lipskim. Późną nocą kadra wybrana przez Petra Nemca dotarła do hotelu i po posiłku zawodnicy szybko udali się na odpoczynek. Wszak jutro sparing z wymagającym rywalem jakim będzie Dynamo Drezno. Oby towarzyszyła im taka pogoda jak dziś, a nie tak deszczowa jak podczas piątkowych zajęć.

 

Wraz ze sztabem szkoleniowym do Niemiec z Wronek pojechało 21 zawodników. Nowa twarz w tym gronie to Omar Jarun urodzony 10 grudnia 1983 w Kuwejcie. Ma aż 196 cm i waży 86 kg. Jest to zawodnik występujący na pozycji obrońcy i ... napastnika. Jest reprezentantem Palestyny, gra obecnie w FC Tampa Bay. Ma obywatelstwo kuwejckie oraz amerykańskie. Jak podaje wikipedia Jarun wyjechał z Kuwejtu wraz z rodziną w wieku 8 lat, podczas wojny. Dorastał mieszkając w amerykańskim miasteczku Peachtree City w stanie Georgia. Jako piłkarz występował w drużynach uczelni z Memphis i Dayton.

 

29 stycznia 2009 złożył podpis na dwuletnim kontrakcie z Flotą Świnoujście. W barwach tego klubu wystąpił w 32 spotkaniach I ligi w których zdobył jednego gola. Tam jednak za namową trenera zmienił pozycję na środkowego obrońcę. 8 stycznia 2010 podpisał kontrakt z Pogonią Szczecin. Tam zagrał w 11 meczach w lidze oraz 4 w Pucharze Polski. Zagrał m.in. całe spotkanie w finale PP przeciwko Jagiellonii.

 

Jak widać z kadry podanej poniżej do Niemiec nie pojechali: Maciej Szlaga, Jakub Więzik oraz Ariel Famulski.

 

Kadra zawodników na obóz w Grimma:

 

Marcin Juszczyk
Radosław Strzelecki

Michał Płotka

Mateusz Siebert

Wojciech Wilczyński

Damian Krajanowski

Krzysztof Łągiewka

Sławomir Mazurkiewicz

Piotr Kasperkiewicz

Krzysztof Bułka

Marcin Radzewicz

Bartłomiej Niedziela

Marcin Budziński

Piotr Kuklis

Paweł Czoska

Ensar Arifović

Janusz Surdykowski

Jiri Prochazka

Jakub Kowalski

Mirko Ivanovski

Omar Jarun

 

 tryb
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia