TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.07.2011

Czterech piłkarzy podpisało kontrakty. Piąty uzgodnił warunki.

Miło nam poinformować, że czterech piłkarzy, którzy w ostatni wtorek przeszli w klinice Rehasport w Poznaniu dokładne badania, dziś formalnie stało się piłkarzami Arki. 

 

Swoje podpisy na kontraktach złożyli: Ensar Arifović, Sławomir Mazurkiewicz, Damian Krajanowski i Janusz Surdykowski. Pozostaje teraz już tylko życzyć wszystkim samych sukcesów z Arką Gdynia!

 

W najbliższym czasie do tej grupy powinien dołączyć kolejny piłkarz. Petr Nemec pozytywnie ocenił postawę Piotra Kasperkiewicza na treningach w Gdyni, a nasz klub pomyślnie zakończył negocjacje w sprawie jego kontraktu. Jeśli badania medyczne, które odbędą się w przyszłym tygodniu, wypadną pomyślnie, rosły pomocnik złoży podpis na kontrakcie z Arką.

 

Piotr Kasperkiewicz urodził się 12 lutego 1988 roku w Łodzi i jest wychowankiem ŁKS-u. Dotychczas grał w takich klubach jak Olimpia Koło, Górnik Łęczyca, Kmita Zabierzów, Lechia Gdańsk, Znicz Pruszków, Olimpia Grudziądz, a wiosnę tego roku spędził w Turze Turek. Mierzy 194 cm przy wadze 85 kg.

 

Skubi 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia