TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.06.2011

Są pierwsze wzmocnienia!

Doczekaliśmy się pierwszych wzmocnień Arki na nowy sezon! Pozytywnie zakończyły się uzgodnienia kontraktowe z trzema piłkarzami, którzy po pomyślnym przejściu badań medycznych zwiążą się umowami z naszym klubem. Cała trójka w ubiegłych rozgrywkach reprezentowała barwy Floty Świnoujście.

 

Nowymi zawodnikami Arki zostaną:

 

Sławomir Mazurkiewicz - środkowy obrońca, urodzony 29 maja 1983 roku. Pochodzi z Tczewa, gdzie stawiał swoje pierwsze futbolowe kroki w tamtejszej Wiśle. Po jej opuszczeniu, grywał w innych klubach z Wybrzeża, takich jak Gryf Wejherowo, Unia Tczew, czy Olimpia Elbląg. Potem znalazł zatrudnienie w Górniku Łęczna, skąd dwa lata temu trafił do Floty. W ostatnim sezonie zdobył dla tego klubu 3 gole w 25 meczach. Mierzy 185 cm i waży 79 kg. Z Arką zwiąże się umową na okres dwóch lat.

 

Damian Krajanowski – prawy obrońca, urodzony 12 kwietnia 1983 roku, wychowanek Stadionu Śląskiego Chorzów. Grał we Flocie od 2006 roku, dokąd trafił po trzech latach spędzonych w Grunwaldzie Ruda Śląska. W zakończonych niedawno rozgrywkach zaliczył jedno trafienie w 24 spotkaniach. Mierzy 170 cm i waży 70 kg. Z Arką zwiąże się umową na okres dwóch lat.

 

Ensar Arifović – napastnik, urodzony 21 lipca 1980 roku. Urodził się w Sarajewie, posiada obywatelstwo Bośni i Hercegowiny. Do polskiej ligi trafił w 2005 roku, gdy z Zeljeznicara Sarajewo przeniósł się do Polonii Warszawa. Później grał także w ŁKS-ie Łódź, Jagiellonii Białystok, Górniku Zabrze, a od 2009 roku we Flocie Świnoujście. W ostatnim sezonie zagrał w 31 meczach (12 w pełnym wymiarze czasowym) i zdobył 7 bramek. Mierzy 184 cm i waży 80 kg. Z Arką zwiąże się umową na okres jednego roku.

 

Całej trójce życzymy samych sukcesów na pokładzie Arki Gdynia!

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia